BGONAIR Live

PR-ски по Царски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Жоро Фитила
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Комунистите са виновни! Трябваше да му теглят куршума на този пocepko! Ха сега,сърбайте му попарата! Ама аз каква вина имам,че тъпите,безмозъчни *** му се вързаха?!? Я,***!
отговор Сигнализирай
49
Жоро Фитила
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"...авторитетното ирландско издание "Айриш Таймс"..." - o,Боже! Това ако е авторитетно,то аз ще съм султана на Бруней! Ирланците са *** алкохолици,имат си оръжие,ама са си нямат държава.Не,благодаря! От хора,живеещи на остров съвети не желая! *** мада фака!
отговор Сигнализирай
48
Iso
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
ТОЯ НЕ Е НИКАКЪВ ЦАР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
отговор Сигнализирай
47
ranarsa
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Преди два дни Слави Трифонов предложи Александър Томов да стане президент на Косово.Същата работа е този паталогичен клептоман да стане президент на ЕС.Хора,той ще приватизира Алпите!
отговор Сигнализирай
46
H8CORE
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ще съм злобен, защото тоя продажник с еврейска кръв се съюзи със синовете на същите пролетарии, които убиха баща му, вместо да им *** майчина, както заслужават. Аристократите се раждат аристократи, но не винаги остават до края си такива.
отговор Сигнализирай
45

преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Alo,Irish Times,tesi nomera sa isvestni po tesi semi-PR po vreme na 4uma,mu kasvame nie.Vsemete go tosi,vsemete go,sadaljitelno s taifata,te si vikat upita,naroda im vika-KRADCI,kakto i da e-vs vkupom pri vas da vidite po merak-LUJEC-ARISTOKRAT!P.S.Da se stqgat D i A -sadava se restitutia po Koburgski!
отговор Сигнализирай
44
Drug
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ne dai bozhe tova kradlivo nedorazumenie da stane kakvoto i da e v EU.
отговор Сигнализирай
43
Анчо
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
...пак лъсна във форума. :)Колеги, не ви ли я ясно, че ако Симеон стане президент на ЕС (първия президент на ЕС!!) това ще качи невероятно много "точките" на България. И не само той ами който и да е друг българин, който заеме същия пост ще ни прослави. Дори това да е Иван Костов, Гоцето, Ахмед Доган или Хараламби Тарагошев от с. Разстреци. Така че не се отдавайте на безумна и самоунищожителна злоба, погледнете мааалко над дребните си интереси. И Митьо Пищова ако има шанс да стане президент на ЕС ще го подкрепям с всички сили, въпреки че мнението ми за не го е ... ясно какво. :)Ваш,Анчо :)
отговор Сигнализирай
42
H8CORE
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Винаги съм търсил диалог, толерантност и отвореност към света"Личи си Дедото до каква степен е зомбиран. На такова глобалистично зомби му дай само да повтаря мантрите си до несвяст. Забравил е само мантрата "интеграция".
отговор Сигнализирай
41
бъг
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
спомняте ли си .. защото аз си спомням ... дайте ми 800 дена и ше ви оправя .. е видяхме колко ни оправи .. и продалжава да ни оправя .. (това го пиша за простаците който все още го подкрепят) НДСВ .. Национално движение симеон втори ... каде се чуло и видяло .. такава глупост няма ... леле колко ме е яд на този ... незнам защо ццц...ццц как може да е толкоз нагъл тоя бе .. моля ви се не гласувайте за ндсв моля ви се хора нека го раскараме тоя от българия ..... АТАКА
отговор Сигнализирай
Новини