BGONAIR Live

PR-ски по Царски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
da
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
***, проблемът е че за разлика от хората на които са реституирали имото, които са притежавали, на тази мижитурка реституираха имоти, които не са били негови или на семейството му, неразбрал ***.
отговор Сигнализирай
39
hahahahaha
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
този ако тръгне без охрана колко метра ще измине без да получи удар по тиквата от случайно прелитащо павенце?
отговор Сигнализирай
38
Смърт на царете
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
***,дано едни и същи червеци ви ручат скоро заедно с наложницата на крал Хасан....
отговор Сигнализирай
37

преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
за тези,които мислят,че всичко е пари,но са безкрайно далеч интелектуално от мен! Симеон Сакскобурготски си реституира имотите,както милиони български граждани! Докато гладните,голи и боси комунисти,които го прогониха,крадоха и продължават да крадат. Голтаците нямат какво да си реституират,за това крадат.Разбирам ги,че злобзтз ги разяжда-и 5 живота да изживеят,няма да стигнат до нивото на един роден аристократ! Айде,че много време ви отделих,а не заслужавате:))) От различни светове сме!
отговор Сигнализирай
36

преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ако там, в ЕС всички са като негово велико нищожество, трябва много да съжаляваме, че сме под крилото им?! И нали вече казаха, че номинирането му е само блъф,тия ирландци пак ли искат да ни пробутват 20-годишно месо, та се утрепват да го хвалят?! Да дойдат НАС да питат, а не да им плаща Симеон, за да си поддържа нарцистичните комплекси! Егати цирка!
отговор Сигнализирай
35
Manip
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Биха го слижили на този пост само за да унищожи България напълно.
отговор Сигнализирай
34
В.Кунчев
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Дано Господ прати бавна и мъчителна смърт на това брадато изчадие и на инцестните му наследници...или да се намерят смели българи,които га им приложат схемата "Романови"....
отговор Сигнализирай
33
Hari
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
а до 27-ми (СТИГА СМЕ ДЖАФКАЛИ) както и до други малоумно надяващи се България да има някакво полза от Кобурга.
отговор Сигнализирай
32
Hari
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
За България е СРАМ че това 'величество' бе премиер, а сега е в Тройната коалиция."Шанс" Негово нищожество да бъде президент на ЕС няма НИКАКЪВ, т.к. той за нищо не е годен.
отговор Сигнализирай
31
Хари
преди 18 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
(поправка,извинете!)
отговор Сигнализирай
Новини