IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: В рамките на година-две мога да поема отговорност да възстановим нещо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Този едно смислено изречение не може да каже, а иска пак да управлява и унищожава България.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Ей такъв, кой отиде в Истанбул, кой гони Путин по коридорите там..... :))))
отговор Сигнализирай
47
след дъжд качулка!
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
КЪСНО Е ЧАДО!КРАДЦИ И ЧЕНГЕТА НЕ НИ ТРЯБВАТ
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Мачкай Бочееееееее! Смачкай ги тия бездарници дето ни загробиха за половин-една година! Докарай предсрочни избори и гласувам за тебе!
отговор Сигнализирай
45
Бай Иван 2
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Няма такава наглост ! Този опропасти България,кражби и корупция навсякаде.Заради него ,Доган и Пеевски сме на това дередже.Некадърници и калинки навсякаде които сега съботират опитите да се направи нещо.Свинали са на кражби и рекет и бездействие.Няма да е лесно да се премахнат последиците от неговото управление.
отговор Сигнализирай
44
неНормален
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Наближава денят, в който ще настъпи анархия и всички мутри в България ще си го получат. Тези, които не успеят да избягат в чужбина ще овиснат по стълбове и мостове. Ще си го получит толкова тежко, че никой след това няма да посмее да открадне и стотинка десетилетия напред.
отговор Сигнализирай
43
22
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Този пожарникар няма ли най-сетне да се скрие и да спре с медиййните си изяви!
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Никога повече няма да управляваш.дори и да не са Киро простото и кокорчо,пак няма да си ти на власт проста Тикво
отговор Сигнализирай
41
Много грозно:
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Вредят ми на имиджа, гонят ми работата, гонят по работата ми ...и накрая реших да им разгоня фамилията!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
Аре бацун, действай. Тия и за копче на жакет не стават.
отговор Сигнализирай
Новини