BGONAIR Live

НДСВ не ще мажоритарен вот


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
darq
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нещо не загрявам - какво им пречи да си купуват гласове и при задължително гласуване?
отговор Сигнализирай
12
един българин
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има ли още такава партия, или останаха само Симеон-лъжеца и Милен-крадеца и на двамата да им е.а майк.та...
отговор Сигнализирай
11
ranarsa
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Партии се купуват по-лесно"!Каква гениална мисъл на човека,който само с един ход удвои държавния дълг на България.Бих казал:Партиите купуват по-лесно!(нямам в предвид само ДПС)
отговор Сигнализирай
10
Един
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе тия хора се шегуват.Махайте се докато още имате шанс.После ще е късно.Ще ядете тояги-лъжци нещастни.Идеята за задължително гласуване е на Атака.Пак лъжете.
отговор Сигнализирай
9
SD
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За НДСВ вече системата няма никакво значение, нито пропорционлана, нито мажоритарна, нито 4-4-2. Между другото, кои бяха тези ... НДСВ
отговор Сигнализирай
8

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И оня главния мошеник Милен Велчев, които ограби стотици милиони от народа, със съзнателно губещи за България сделки, си е направо за разстрел, заедно със мони хемероида.
отговор Сигнализирай
7

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
BITA KARTA ... ama MNOGO bita e moni
отговор Сигнализирай
6

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Максимално затваряне кранчетата за нелегално финансиране включва ликвидиране на замените като практика за разпореждане с държавни имоти и сериозни реформи в системата за държавните поръчки", смята още Милен Велчев.Друга партия да предлага забрана на заменките.Няма такава.
отговор Сигнализирай
5
атака
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За европарламента НДСВ плащаше , ако не плати и сега ,тогава ще са аут. Това е партията на лъжеца мончо. Само ,че мъжко магаре един път се е..бе.Народа ще ги изрита както изрита костов исие.
отговор Сигнализирай
4

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
nema nikvo znachenie kvo iskat i kvo ne.Nikoga poveche nqma da vlezat v parlamenta
отговор Сигнализирай
Новини