BGONAIR Live

НДСВ не ще мажоритарен вот


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Щяло било да стане ....Тогава кой ще ви избере а ,колко места ще вземете в парламента 2-4 не повече.Сега Иван Костов им е за пример било еднолично управлението а сега какво е ,трипартийно и какво от това?Аман от деца на стари партийни кадри пребоядисани с нова боя.
отговор Сигнализирай
2
благия
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Естествено че няма да искат таъв вот , щото тогава няма да има кой да ги избере !
отговор Сигнализирай
1
anonim
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Nameril se koj da predlaga, lujec na lujcite
отговор Сигнализирай
Новини