BGONAIR Live

Лорер: Създава се усещане за криза, каквато няма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
"Радев просто ви употреби за да получи втория мандат сега иска да ви заличи защото се опълчихте на Русия"ПРИМЕР ЗА КОМЕНТАР ОТ УКРОФИЛ ИЛИ *** ПОД ПРИКРИТИЕ
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
АУУУУ ЕДИН ЕВРЕИН РАЗКЕЦА РУСКАТА ГОРДОСТ В БЪЛГАРИЯ РУМБАТА СМОТАНЯКА
отговор Сигнализирай
38
ЬЬЬ
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Посоката на сл.кабинет, под "мъдрото"ръководство на радеф, е нова необратима зависимост от руските фашисти чрез нов дългосрочен договор за газ и непрокламирано съгласие с водената война от ***. Ти това ли поиска, българино?
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Ако заради Русия цените ще паднат и ще заживея по-добре значи съмрусофил.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
До Сбирки То па като дойдеБоку Тиквата ще цъфнем.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Радев просто ви употреби за да получи втория мандат сега иска да ви заличи защото се опълчихте на Русия
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Може ли да има толкова глупав народ като нашият? Една мутра казва аз съм простт и вие сте простии и затова се разбираме и да го избираме 3 поредни пъти. Определено сме мазохисти и трябва да ни впишат в книгата на Гинес.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Точно. Криза има, но нарочно преувеличават десеторно, за да отчетат накрая колко са кадърни на фона на предишните. Всяко ново правителство се опитва да се направи на по- кадърно от предното и накрая откраднат, каквото могат, назначат си близките и пак сме в ***-на-та.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Анонимен пост 19: Не употребявай произволно думата "просто", защото твоя израз "аз съм просто обикновен работник" някой заядливец може да разчете "аз съм *** обикновен работник." И какво общо има тук морето...
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
С милионите в джеба не усещат криза , мошенници
отговор Сигнализирай
Новини