BGONAIR Live

Българите печелят двойно по-малко от румънците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
asd
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Е, как ще има пари като не сте спрели да се гушите...?
отговор Сигнализирай
22
асдас
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Иначе много от западните компании ще пренасочат инвестициите си към Индия и Китай поради по-евтината си работна ръка.Та по-добре на работа със сравнително ниска заплата отколкото високи заплати и голям процент безработица.И все пак трябва да се настигнат румънците.
отговор Сигнализирай
21
az
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Първо-мързи ни да работим!Второ-крием данъци и не подаваме верни данни за статистиката!Какво сте се разревали?!?Тази статистика не е вярна,ние получаваме доста над оповестеното и всички го знаем.Аман от Андрешковщина!Разбира се,сме много далеч от стандарта на останалите страни,посочени в статията,просто защото сме мърлячи и вечно мънкащи мързеливци!Не искаме да си оправим страната,защото сме свикнали да живеем в мизерия.Селския манталитет(тип-ползвам последния модел мобилен телефон,защото искам да съм гъзар,обаче ям дюнери и си хвърлям *** на улицата) ни пречи да се развиваме.С това мислене сме си точно на мястото!
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
16. - 15:49 - за производителността на трудаОт: мамалигаринътBulgaria:GDP - per capita (PPP):$11,300 (2007 est.)Rumania:GDP - per capita (PPP):$11,400И ако имаше един честен журналист в България, при всяко едно изявление на човек от правителството, бизнеса и останалата мутрокрация за ниската производителност на труда у нас, щеше да му бие тия цифри във физиомутрата.... Заплатите на работниците в частния сектор са нещо съвсем различно от GDP per capita. Просто в Румъния работодателите дерат по-малко работниците. Може би правителството е малко по-светлочервено...
отговор Сигнализирай
19
Пламен Орешарски
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
добре бе, скъпи ми съграждани, какво искате? колко пъти да ви кажа, че НЯМА ПАРИ ЗА ЗАПЛАТИ!!!а дори и да намерим отнякъде, пак не можем да увеличим заплатите, защото ТОВА ЩЕ УВЕЛИЧИ ИНФЛАЦИЯТА.какво още не ви е ясно???
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Индия и Китай са сред държавите, чиито граждани печелят под ?1 на час."Ето това е великия Китай, който ако се обединял с абсолютно великата Русия и щели да разкажат играта на злите западни империалисти. Смяяяяяях :)
отговор Сигнализирай
17
Джуката
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Докато е на власт Ахмет Доган и мишката Станишев и албанците ще ни задминат!
отговор Сигнализирай
16
мамалигаринът
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Bulgaria:GDP - per capita (PPP):$11,300 (2007 est.) Rumania:GDP - per capita (PPP):$11,400И ако имаше един честен журналист в България, при всяко едно изявление на човек от правителството, бизнеса и останалата мутрокрация за ниската производителност на труда у нас, щеше да му бие тия цифри във физиомутрата. Май правителствената политика за последните 20 години вече окончателно може да се нарече евакуация на всичко що може да си напише името с по-малко от 2 грешки.
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Може би имаш впредвид да пием по една студена вода?
отговор Сигнализирай
14
балхарин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
гастарбайтери в Румъния?
отговор Сигнализирай
Новини