BGONAIR Live

Вече сте законни съпруг и съпруг


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
абсолютно неграмотен
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Като напълно неграмотен в правно отношение гражданин, някакси се усъмних в достоверността на горния материал. Направих елементарна справка в Семейния кодекс и установих, че посочения в материала като чл.5, в СК има съвсем различно съдържание. Забраната за сключване на брак е уредена в друг член на кодекса и той е чл.13, като съдържанието му се покрива напълно с посочения в материала, но посочен като чл.5.В чл.7 на същия кодекс пък ясно е посочено: "Бракът се сключва по взаимно съгласие на МЪЖ и ЖЕНА, дадено лично и едновременно пред длъжностното лице по гражданското състояние". Съвсем точно и съвсем ясно, като нормата не се нуждае от тълкуване. Някои хора обаче се нуждаят от лечение, дори от нещо повече, тъй като по неизвестни за мен причини, чрез демагогския си подход, манипулират обществото. Дали имат личен интерес от узаконяването на еднополовите бракове, или са склонни да подкрепят радетелите/радетелките му срещу съответно възнаграждение не е толкова важно. Важното е, че по най-гадния и елементарен начин, ползвайки широка трибуна, някой се опитва да прави хората на луди, лансирайки в обществото противоестествени тези. Толкова е жалко и толкова елементарно. В България има хиляди "неграмотни" като мен обаче, на които случващото се всеки ден и всеки час в БГ отдавна е стигнало до гуша. Омръзна ни всякакви шесторазрядни полуграмотни излезли от канавката и подобни на тях послушни журналисти да ни внушават непрекъснато дневния ред по който да живеем. Не омръзна, писна ни вече!
отговор Сигнализирай
8
Debora
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Protiv vcqko neshto izvan normata! Motacia v programnia kod na chovechestvoto!
отговор Сигнализирай
7
Доню Донев
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Напълно подкрепям хомосескуалните бракове При една демокрация те са нормално нещо
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
абе я както всичко е тръгнало на майната си в тоя скапан ***, бракът тоже да ходи на п и чка си майна у гъ зъ. Да се узаконят хомосексуалните съжителства, содомията, некрофилията и църковният хак в гъ зъ. Всичко да се узаконява, за да си цари беззаконието законно.
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Mi to ako shte stavame hiolandiq da legalizirat marihuanata i prostituciqta
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
izpederasti se vsi4ko-bog da pazi balgariq
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да живей свободата и демокрацията!
отговор Сигнализирай
2
?!
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
браво, крайно време беше... само това за гейовете не ме кефи :(
отговор Сигнализирай
1
elegance
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Новини