BGONAIR Live

Вече сте законни съпруг и съпруг


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
писиписи баубау
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Защо изобщо ви е нужен брак !?
отговор Сигнализирай
28
Евелина
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И без промяна в семейния кодекс ще продължа да спя с жени.
отговор Сигнализирай
27
Анонимка
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Малко вулгарно си написал коментара си, но пък си напълно прав. Против промяната съм в текста в Семейния кодекс, защото не мога да ги възприема тези. И снимката, която сте сложили направо е отвратителна.
отговор Сигнализирай
26

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
абе гадове мръсни,защо не псувате лисбийките,а?а само хомосексуалистите.
отговор Сигнализирай
25
Sten
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Обръщение към хомосексуалистите под формата на цитат на тибетски мъдрец: Хомосексуализмът е болест на Душата и това има начин да се излекува"Гейове, проучете нещата - има шанс да се излекувате, защото тази болест слага край на Вашите гени, на Вашето съществуване...
отговор Сигнализирай
24
Sten
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това е апсурт!!! Как може да се узаконява съжителството под формата на брак между хомосексуалисти?!? Ние нямаме нищо напротив те да си живеят заедно, но защо трябва да сключват брак. Бракът е свещен съюз между мъжа и жената. Това е ползотворно за бъдещите поколения-да растат под закрилата на майка и баща. Някой хора биха ме нарекли консервативен, но господа Гейове, нека аз на свой ред да попитам защо ви е брак. Може би след брака ще поискате да осиновите и дете. Може би и това ще се "гласува"...и замислете се как ще расте това дете, в каква среда...Моля Ви помислете трезво с главите си!!!
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
22
pe60-kele6o
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Veneline, moita priroda e takava. Ti za6to varvi6 sre6tu moiata priroda?
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Че има нужда от поправки в Семейния кодекс, има, ама трябва много внимателно да помислят какви точно да са те.
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Сега пак ще има да се псувате на тема "за" или "против" гей-браковете, което е целта на държавата де, за да не виждате истинските проблеми.
отговор Сигнализирай
Новини