BGONAIR Live

Политолози: Правителството е в комфорт, вотът няма да мине


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Aма как да мине вота, каква е алтернативата??? ***, комунисти, и чалгари??? То на човек му призлява само при мисълта за това, и се стига до там, дори такива които не одобряваме особено правителството, пак да гласуваме за тях поради липсата на смислена алтернатива!
отговор Сигнализирай
Новини