BGONAIR Live

Станишев: Неприемливо е да има разделителни линии в ДАНС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
важно...
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
http://lubamanolova.info/151008-com.html
отговор Сигнализирай
12
+))))
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
сергей...а ти кой си???? Къде ти е трудовата книжка.И ти си мислиш,че си политик??? хахахаха...Минал си покрай политиката и си се хванал за властчицата като кърлеж и смучеш ли смчеш.Идва видов ден г-н НИКОЙ!
отговор Сигнализирай
11
тихият фронт
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
не раследва предателите при подписването на договорите за АЕЦ - Белене и договорите с ГАЗПРОМ , сега го издухват , вместо той да ги издуха ! Предатели да се гаврят с него ! Абе той трябваше да ги разбие ! Финансиране на БСП от мафиоти , връзки с руско посолство , идаване на тайни на НАТО и други прокумунистически гафове ! Сега олеле гонят ме ! Щом не умее той тях , значи не струва и хоп те него !
отговор Сигнализирай
10
?
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
серГЕЯ да го д==а!
отговор Сигнализирай
9
Иван Драшков
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Именно - в САЩ. Имат клон и в България. Спокойно могат да поемат функциите на ДАНС.Професионално, честно и почтено. Както правят все още Агентите на короната.
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Престанете с това ФБР. ФБР има в САЩ, в България е ДАНС....и не само имената са различни, разликите са от земята до небето. Няма ги вече онизи чичковци с костюми и маски на главите...кога ФБР върши арести по този смешен начин и то на най-обикновенни чиновници като онзи човечец ЛековЗа смях станахте ДАНС, а сте само на няколко месеца.
отговор Сигнализирай
7
azis1
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
kolegi i kolejki spoko taini ve4e niama.love,love,love.
отговор Сигнализирай
6
ll
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
stani6ev e turska svinq,iska mi se da mu go kaja li4no v o4ite
отговор Сигнализирай
5
Иван Драшков
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най-добре тая *** ДАНС да я закрият и всичките да минат към българското бюро на ФБР
отговор Сигнализирай
4
rumen221
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Четейки вестниците си спомних какво е станало, когато чичко Сталин казал " за мен е неприемливо да има разделителни линии в ДАНС", "искам дисдисциплина...". Тогава един друг добър чичко, чичко Берия, застрелял петима от шестте маршали и почти всички генерали и офицери завършили военни академии - т.е. грамотните военни. Сега се чудя 1. Кой е българския чичко Берия, дето ще "очисти" службите...2. Дали реформите в сферата на националната и личната сигурност на гражданите, ще свършат когато останат да служат само полуграмотните "дознатели" в МВР...Ето на това му казвам -Мафиотски рай...
отговор Сигнализирай
Новини