BGONAIR Live

Станишев: Неприемливо е да има разделителни линии в ДАНС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
асд
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А кой е станишев?
отговор Сигнализирай
2
НФБ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ми това са глупости1това никой нормален човек не може да го каже.Все едно във ФБР да има квоти за републиканси..демократи..Смях в публиката..Но там това е държава в държавата!дори и президента се следи, а той от своя страна си има методи за контрол и назначава или предлага главният директор...ДАНС трябва да се отърси от червеният контрол и да работят професионално за България!Всяка една министерска сделка да се проверява да не е в ущърб на държавата...Мърлячеството също е подсъдимо!Незнанието не те оправдава ни най малко..Така че пожелавам там да влизат млади, талантливи и мотивирани личности, хора работещи за България!Алкохолиците и извратените типове нямат място там!
отговор Сигнализирай
1
rumen221
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Европейския съюз поиска (при това не много дипломатично, та дано някой в тройната коалиция разбере), че парламента и правителството не трябва пряко до ръководят тайните служби и ето - премиера пак не е разбрал....Вярно е, че няма държава без тайни служби, но:1. Те не се контролират пряко от изпълнителната власт, особено кадрово, защото незабавно се използват за политически машинации от властимащите!!!2. Когато една тайна служба не може да опази тайната за подробностите от пряката си работа, то какво и е тайното на тази служба....3. По света навсякъде събраната от службите информация се предоставя в обезличен и рафиниран вид на лицата коита имат право да я ползват!!!Национално отговорни тайни служби ще имаме когато контрола над тях се осъществява, от 15 членна комисия за "Национална сигурност и отбрана" съставена от по 5 представителя на трите Конституционни власти..., всичко друго е лъжа и измама!!!
отговор Сигнализирай
Новини