IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кирил Петков: ГЕРБ е в пълна координация с ДПС, това е реалността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Така
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Когато Байдън манипулира и открадне изборите и през 2024 година, ПП ще управлява до 2028 година. Представяте ли си? По 20 милиарда дълг на година, до 2028 ще стигне някъде 100 милиарда. Които ще плащаме НИЕ, обикновените българи, а те ще си заминат за Канада. Докога ще ги търпим?
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
щото па Вие се едно не сте в координация с Баце и ПееФски:)
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Парламента не се замимава със закономателна дейност а с разпределяне на баницата и рекетиране на властта за мноого от нашите пари . Ти ще ми дадеш това а аз ще гласувам против интереса на народа но в твой интерес . Как човека с властта да вземе адекватни решения като за всяко решение трябва да раздава от наще пари на парламентарните босове които го рекетират . На парламента работата му е да прави закони а не да променя конституции или да спира разследването за Ф16 който не отговаря на условията
отговор Сигнализирай
21
Така
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
Не си мислех, че има някой по-слаб от този, но Денков ме проверга.
отговор Сигнализирай
20
Така
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тоя лъже ВИНАГИ. Практически винаги. Но си стои, понеже Съд, Прокуратура, медии го подкрепят, нали е комунистическа придобивка.
отговор Сигнализирай
19
Така
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
Боже, зачеркнаха ми думата "***", ако и това не можеш да кажеш, накъде вървим? Без език и отношение не става бе! Дали се обиждаш или не, няма никакво значение, но НИКОЙ няма право да ограничава свободата на словото, това е записано в Конституцията.
отговор Сигнализирай
18
Конституция
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
Неможе да се правят референдуми в държава с толкова много рус0роби
отговор Сигнализирай
17
ЕВРОАТЛАНТИК
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 4
Бойко вече не обича Рашидов, обича Пеевски. Каква драма.
отговор Сигнализирай
16
Така
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Запитали ли сте се някога защо когато левите идавт на власт, винаги вдигат шума? Това всъщност е основната промяна, която засяха психиката ни - най-важното. Отговорът е *** - защото левите не мислят и не искат да мислят, те само се възползват и крадат. Но такива НЯМАТ място в управлението, то е за да се работи и представят решения.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
МЕЖДУ ГЕРБ И ДПС НЯМА СГЛОБКА А ЗАВАРКА.
отговор Сигнализирай
Новини