BGONAIR Live

Етем млъкна за Емин: Не коментирам, не съм длъжна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
pipi
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
ТАЯ ТАКА СЕ Е САМОЗАБРАВИЛА, 4Е ВЕЧЕ НАГЛОСТТА И Е ОЧЕВАДНА.НИКОГА НЕ Е ДЛЪЖНА ДА ДАВА ОБЯСНЕНИЕ.ИЗОБЩО ТЯ И ДОГАН СЕ ДЪРЖАТ ВСЕ ЕДНО ДЪРЖАВАТА Е ТЯХНА.И ДВАМАТА СА УЖАСНИ И МАНИПУЛИРАТ ЕЛЕКТОРАТА ИМ ВЕЧЕ ТОЛКОВА ГОДИНИ.
отговор Сигнализирай
14
anonimen
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
до номер 1 прав е щом си обществена личност ще отговаряш като те питат иначе си стои вкъщи и не сто на поста министър как си мислиш ти да не ни отговаряш като те питаме чакаме ти отговора и то пълен както си трябва.
отговор Сигнализирай
13
аз
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
но не гръб а една педя под гърба
отговор Сигнализирай
12
аз
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Много як ще да е
отговор Сигнализирай
11
valentino46
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Каква прекрасна жена ! Знам едно подходящо място за нея и то е в ЗАТВОРА ! Ама мъжкия затвор ! Да видим тогава дали няма да коментира . Не само ще коментира , ами ще и сцепят турското дупенце от ласки ! Че в затвора доста течен парафин си бият в гениталиите и направо ти
отговор Сигнализирай
10
spass
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Дано и СерГЕЙ да се "самоубие"
отговор Сигнализирай
9
rumen221
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
С объркаността си Етем ни казва - Дезориентирана съм!!! Битката на "Червените тиранозаври", Станишев и Първанов, продължава и значително загрубява - започват да хвърчат глави, този път в лагера на съюзника на Първанов..., вече не знам кога е моя ред...разберете страхме е..."Все още не знаем кой е "добрия" и кой "лошия юнак"..., но за сега главния залог продължава да е ДАНС..., а "добрия" обикновенно е победителя..."Самоубийството" на дясната ръка на Ахмед Доганов, дойде веднага след срещата на м-р Миков с началника на *** - (службата за борба с наркатиците в САЩ) и то в сграда където оръжие има само "сейбията" А.Доганов..., само предполагам, че информацията за главните организатори на нарко-търговията и нарко-трафика през България идва от САЩ, а не обратно!!!Странна информация извира от Полицията - първо нямаше свидетели, а после били разпитани..., нямаше предсмъртно писма, а след 24ч се "самонаписа"..., нямаше значение къде е станало "самоубийството" , а и пеленаче в България знае, че мястото се "изолира" и докато трае разследването, никой не се допуска там... Вероятно, обаче територията на Ахмед Догановите сараи, са неподвластни на българските закони и власти!!!
отговор Сигнализирай
8
:)
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Това за компетентните органи, го слушаме след абсолютно всяко знаково убийство/самоубийство.... Не знам какво вършат, освен да топат топката докато шума утихне. Сега могат да се случат още няколко такива странни самоубийства, след което медиите ще гръмнат, че кризата най-после ни удари и нас или пък, че птичия грип пак е тръгнал щото намерили 2 умрели врабчета и народа ще забрави. Кервана си върви.........
отговор Сигнализирай
7
az
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
няма ли да си го приберат някъде най-накрая. Толкова простотия, некадърност и лошо възпитание на едно място ... просто не е истина. Някой да има спомен това същество да е свършило някаква работа? И продължава да си бъде министър въпреки цялата си некадърност. Много як гръб има явно щом си остава несменяема за 8 години
отговор Сигнализирай
6
Миро от Каризма
преди 17 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
... е пътник ? Май започва да просветлява защо Алексей Петров е в ДАНС, и защо миналата седмица Доган и Касим Дал се изцепиха срещу него...
отговор Сигнализирай
Новини