BGONAIR Live

ДПС-Кърджали: Борисов не е в час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

201
laynovoz
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
вие сте смешни бе, хора. дори няма смисъл да ви чета коментарите, щото ги знам всичките до 1 какви са... Плюйте, плюйте. Показвайте, че сте типични българи, и само може да приказвате. Такива сте си, но сте мишки. Тези, от ДПС, може да са корумпирани, може да са всякакви, но не са НИКОЙ!
отговор Сигнализирай
200
H8C0RE
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ай стига сте ревали за тоя *** Възродителен процес бе! Нас като ни експлоатираха, мачкаха, клаха, насилваха и унищожаваха цвета на нацията ни петстотин години какво да кажем!!?
отговор Сигнализирай
199

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Значи според мен е така:живееш в България-говориш бг,живееш Турция-говориш турски и т.н и т.н.Не може да си чужд гражданин да изповядваш друга религия да имаш различно име и да викаш че си българин.А и другата глупост по националната тв на дават новини на "майчиния език" тва го няма по света бели.Да ми се правят на велики и да влизат в политиката на една държава дето не я имат за своя.Може много да се говори за това ама аре стига който се мисли за турчин да си стяга багажа.Прав си е човека истината боли.
отговор Сигнализирай
198
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Турците винаги са биле мачкани от комунизма в България,така както беше мачкан голяма част от българския народ.Когато заминаха за Турция отидоха с големи надежди,които не се оправдаха.Там започнаха от нулата и Турция не направи нищо за тях.В днешна демократична България,която вече е член на ЕС,който не допуска конфликти на етническа основа,те имат много по-голям шанс за успех.Имайки предвит и деградиралото българско общество и омразата между българите те имат шанс за успех и за това са тук.
отговор Сигнализирай
197

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аиде сега ,моля ви се ,българи.Та от българина по-голям враг за България има ли.Българинът е този които псува власта,управата,полицията и всичко което е България.После ,турците му били виновни.
отговор Сигнализирай
196
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Брей много патриот ,много *** брей. Политиците са тези които разделят и противопоставят хората един срещу друг.Б.Б.търси евтина популярност и гъделичка чувствата на пишман патриотите.Защо тези "патриоти" не потърсят отговорност на Б.Б. за това което плещи по македонският въпрос.
отговор Сигнализирай
195
Санчо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За голямо съжаление във форума е пълно с простаци ,които не виждат по-далече от сополивия си нос.Точно за техния глас се репчи онова милиционерско недоразумение - Бойко Борисов.Оставям без коментар "коментарите" на "сапунджиите","патриотите",&qu ot;пищовлиите" и цялата *** която избива комплекси.Просто е обидно да спориш с простотията.
отговор Сигнализирай
194

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Kakvo tolkoz sega e kazal? Turcite mnogo ste opurnichavi. Trijabva da se prerazgleda podhoda za obedenqvane na obstnostite v BG. Kakto v USA. Jiveesh tam poluchavash grajdanstvo i stavash amerikanski grajdanin. I glasuvash za maerikanski prezident.
отговор Сигнализирай
193
kill_u
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе бойко в крайна сметка каза една истина и сега всички реват от нея. За съжаление истината боли и колкото и да не ни харесва си е така.
отговор Сигнализирай
192
az
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Българи, православни,мюсюлмани, католици, хиндуисти, будисти и т.н. НЕ се подвеждайте. Крадецът вика: Дръжте крадеца.
отговор Сигнализирай
Новини