BGONAIR Live

ДПС-Кърджали: Борисов не е в час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

231

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Оле колко прости българи имало в тази форум .... Правилно са го казали баи ***... работаа
отговор Сигнализирай
230
Castor
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ахмед Доган си е едно гадно комунистическо !!!
отговор Сигнализирай
229

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако създавате омраза, омраза и ще получите, просто е. Така че после недейте да плачете.
отговор Сигнализирай
228

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да си купуваме оръжие, и си стягаме армия. Това е истината войни е имало и пак ще има. Направили от меча рало и станали роби на тези които запазили меча.
отговор Сигнализирай
227

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Опасен за България е само Доган,друг никой не е опасен!Другите ще си намерят място в останалите партии!Няма нужда от ДПС- няма нужда от етническа партия!В Германия има ли партии на етническа основа или в Америка?Доган да се маха от публичното просранство и да насажда омраза между българските граждани!Само той нарушава спокойствието в държата и се подиграва на службите,недосегаем е за тях,а те глупаците които му се кланят?!?Кой е той?Защо за него не важат законите на страната???
отговор Сигнализирай
226
журналисти
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най големите в бългрия са етническите турци, Ахмед доган ги използва ,че са прости да гласуват за него и им строи джамии от откраднатите пари от Европейският съюз. Молете се турци в джамиите и чакайте аллахчо да ви пусне пари от комина.Да беше ги вложил тези пари в икономиката на държавата, за здравеопазване, култура просвета.Отидоха на вятра парите, е как няма да ги спрат от европа. Те не ги дават за развитие на ислямският фундаментализъм. Доган да си вземе коранчето и да си отива в Дръндар и да се моли по пет пъти на ден на аллах да му прости греховете.С тези джамии, сараи и замъци от средновековието как ще вървим към Европа? Трябва да тръгваме към Анадола. Там по ще ни се радват.Хайде трцитеда си седнат на *** и да си влязат в джамиите, а политиката да я оставят на умните и образовани българи, на тях политика не им трабва. За турците- глад , голи до печката и турска музика.
отговор Сигнализирай
225

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Evala mnogo tochen komentar.
отговор Сигнализирай
224

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
както и от самата партия!
отговор Сигнализирай
223
planinar
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Допускаш грешка драги след лато си допуснал така наречения АНОНИМЕН да кьлне бьлгарската нация.Хей анонимче ами ако те открия????
отговор Сигнализирай
222
Демир
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тъй,като от вчера чета коментарите ви аз оставям без коментар вие всичко си казахте,но сега е обяд и ние като 220,си седнахме на софрата с ракийка и салатката,а жените ни се състезават,коя по-вкусно печено,да ни предложи,а да почертая,че съм от Неделино и компанията ни е смесена ,но ние нямаме тез проблеми като вас-хайде наздраве и да ви е сладко.
отговор Сигнализирай
Новини