BGONAIR Live

ДПС-Кърджали: Борисов не е в час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

241
Ахмед Тахиров Хакъев
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
240
Ахмед Тахиров Хакъев
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти ли си образования българин, който пише Българсия с малко "б" ?
отговор Сигнализирай
239
GB
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дсп е противоконституционна партия и трябва да си върви, независимо от това какво мислим! Това мислим!
отговор Сигнализирай
238

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бил съм и в чужбина най-голямата *** селяни са баш гурбетчии и емигранти. Нямат пари една да пият. Някой като си купи кола за 1000евро , другите български гурбетчии му правят евала, голяма работа голям човек.
отговор Сигнализирай
237

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да ти кажа 4естно аз не мия 4инии ... имам си ресторант ... а ти продължаваи да надува6 кавала гладен плъх
отговор Сигнализирай
236

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
верно ли ти е кеф 234-ти ? Ти глей дупката ти да не се отвори от миене на чинии, че тогава съвсем кеф ще ти стане, жалък плъх.
отговор Сигнализирай
235

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Злото идва само от политиците. От Волен, от Доган, вече и от Бойко, лошото е че по-простите хора се връзват, а простите хора са мнозинство.
отговор Сигнализирай
234

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Къф ми е кеф ако знаете, че не съм в тая клоака Чалгария. Направо ми се подкосяват от щастие краката.
отговор Сигнализирай
233

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Турция и Гътция си накупиха сума оръжие. Преди 2 седмици Грърция купи от Русия 419 - Бойни машини на Пехотата - БМП- 3М. Това е голяма бройка - България има от съветско време стара модификация БМП-23 - 50броя.
отговор Сигнализирай
232
АЗ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
какво мислите бе хора че ДПС ако изелзе от власт хляба ще стане .30 ст. ли? или кутия кибрит 0.04 ст ли?и турци и *** и българи всички пак сме гладни ,всички други си оправиха живота ,само бат БОЙКО и бат ВОЛЕН остана .не се бойте и те ще си пълнят жобовете а ние гладни и пак гладни .а вие тука си псувате един друг и ще си псувате
отговор Сигнализирай
Новини