BGONAIR Live

ДПС издигна 19-годишен кандидат за кмет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

54
madstar
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Е тоя е от дървената мафия на Доганя, мама му д.е.б.а.
отговор Сигнализирай
53
53
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само знаете да говорите и да се оплаквате по интернет, а не правите нищо навън за да махнем тези ***.Поне отидете на идващия мандат да гласувате.
отговор Сигнализирай
52
oww
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
6tom vie nemojete da upravlyavate nie 6e go upravlyavame we hahaha
отговор Сигнализирай
51
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Добре де , някой няма ли да каже..., няма лошо, само искам да знам, колко данъци и осигуровки от дървосекачество е внесъл?Защото от едни "дървосекачи" и "металоберачи" е пропищяла цяля България!
отговор Сигнализирай
50

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** до шиядайба и турченцето муче го хапнем за закуска
отговор Сигнализирай
49

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тук законите за гласуване каквито ги има в европа не важат тука и под минимума за гласове пак ги избират нищо 4е нямат право по закон
отговор Сигнализирай
48
Veli
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Съвземете се хора.Малко ли ви са 500 години османско владичество , за да разберете колко опасни са турците.Не виждате ли че ни се подиграват.За всяка професия се иска образование.Може ли за управлението , което е една от най-отговорните и сложни длъжности да се поставят некомпетентни хора.Моите уважения към момчето , то сигурно е способно и талантливо , но не е подходящ да заеме кметски пост.За съжаление обаче той не е единственият.В колко още села и градове има поставени от ДПС некомпетентни лица само Господ и Доган знаят.Но мисля , че тук е мястото и българският народ да изрази своето мнение било то чрез протести , било официално и дипломатично.Само за последните 2 години в България са построени над 1500 джамии.За справка само казвам че в Гърция за 15 години не е направена нито една джамия.Сами си направете извода.От къде ДПС разполага с толкова огромни доходи?Има ли въобще мюсюлманското население в България необходимост от нови джамии?Защото за да се построи един храм например трябва да има необходимост от по-голямо пространство предназначено за молитва , което е следствие от потребността на населението , а не от волята на една политическа партия.Защо в местата със смесени райони се дискриминират българите?Мисля че всички ние като граждани сме отговорни за тези събития и трябва да вземем отношение по тези въпроси.Ние и нашите деца ще живеем в България!!!Затова не трябва да оставяме проблемите ни да бъдат решавани от ЕС.От около две години насам когато забележа некорецтни прояви свързани с ДПС пиша до общината и кмета.За съжаление трябва да кажа че съм единственият.Българи , не оставяйте беззаконието на ДПС да продължи.Дори и кметовете и общинските съветници да са протежета на ДПС вашият глас има значение.Защото след това поне няма да имат оправдание ако някога справедливостта възтържествува.
отговор Сигнализирай
47
ivan
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всички от ДПС са агенти от бившата ДС,стига вече са ни управлявали бивши ЧЕНГЕТА, а най-голямото от тях е ДОГАН!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
46
ivan
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всички от ДПС са агенти от бившата ДС,стига вече са ни управлявали бивши ЧЕНГЕТА, а най-голямото от тях е ДОГАН!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
45
Дамян
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Точно затова искам да отправя апел към всички хора, ГЛАСУВАЙТЕ БРАТЯ БЪЛГАРИ ЗА ДА ИЗГОНИМ ДОГАН ОТ ВЛАСТТА!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини