BGONAIR Live

ДПС издигна 19-годишен кандидат за кмет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
дедо поп
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само да отбележа ,че дърводелската мафия е организирана от ДПС-ДС!!! За кмет се изисква доста тичане и познаване на много работи ама нали е наше моче ще хариже половинат ГОРА НА НАЩЕ ХОРА ЗА БЕЗ ПАРИ!!!!ЧЕСТИТО
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Младежът е добре познат в селото. От дете е победител във всички местни конски кошииСега работи като дървосекач Ако стане кмет, младежът обещава да направи осветление на селото и да почисти рекатаАми нещо да е образован или е достатъчно, че сече дърва и има каруца - това е предимство за ДПС. Само да внимава да не стане масон, да не превърти, да няма изхабен от стрелба пистолет, да не знае да пише, за да има алиби, че не се е самоубил в предсмъртното си писмо, да мрази Доган и да не му се мярка пред очите, да не влиза в сараите за да не стане мъжка секретарка и т.н.
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** работа, по-голям резил едва ли ще има от тая номинация!
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Централизирана Масова ***!
отговор Сигнализирай
20
До #17
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Като те гледам как пишеш и ти сигурно практикуваш подобна професия, чудя се само кой те научи що е то компютър и интернет и ЗАЩО му е трябвало да го прави.
отговор Сигнализирай
19
разочарован
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А пича е този на когото изтрихте поста
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пич много си прав ама отии го обясни на 2-то милиона пенсионери които колкото и голям да им го вкарват те си знаят само БСП или на онез *** които макар да живеят адската мизери си знаят само ДПС и накрая пак ще направят някоя тройна или четворна коалиция и всеки ще иска повече за себе си защото ще са много вътре и накрая за България пак няма да има нищо. Ще се оправим чак когота баба и дядо спрят да гласуват.Ама да не го обръщаме на политически спор.
отговор Сигнализирай
17
до #8
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аве ти четеш ли ве клес? Тоа цепи дърва, къв гугъл те гони?!
отговор Сигнализирай
16
niklokset
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
tova sigurno e nyakakiv maytap:)))))))))))za denya:)))
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бил ли е някой от вас скоро на село? Болшинството от хората са възрастни и неграмотни, хората в активна възраст отдавна са духнали за града и най-умните са завършилите скоро училище деца...Управлението на едно село не е чак толкова сложна задача! Това не е голямата политика!
отговор Сигнализирай
Новини