BGONAIR Live

Овчаров: България ще бъде засегната от кризата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Никога не съм могла да спестя нещо. Който работи честно и е наемен работник, винаги е свързвал двата края трудно! Добре, че нямам спестявания!
отговор Сигнализирай
30

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това ми прилича на старата, известна история с пирамидите... Тогава банките фалираха (частните банки!) и държавата се "погрижи" за авоарите им...взе ги...Сега ще стане същото - банките ще фалират, спестяванията на хората пак ще ги "глътнат" същите разбойноци!
отговор Сигнализирай
29
Sergo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Беше министър - сменихме те щото много знаеше и лаеше. Ся пак лайш. Няма да ми противоречиш, аз щом съм казал, че няма криза, начи няма. На мен ко не вярваш питай Орешарски, той поне е финансист,а аз от кво разбирам точно и аз не знам.
отговор Сигнализирай
28

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Naj-posle, edin se nameri da go kaje!
отговор Сигнализирай
27
spass
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Той се лапапа н*ещастника и спокойно си чака кризата.А българския народ?
отговор Сигнализирай
26
Gio
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...именно по време на криза нещата си идват на мястото - точно тогава цените в пазарната икономика биват реални и нещата следват руслото на нормалните бизнес условия... Друг е въпроса защо бива предизвикана една криза...
отговор Сигнализирай
25

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ами не знам вече какво трябва да се говори, но според мене кризата е вече *** и на българската врата. достатъчно е да кажем как заради американската спекула с цените на желязото, петрола и газта сега Кремиковци и Топлофикация са пред фалит. единствено МВФ може да ги спаси с нови държавни заеми най-малко за 2-3 милиарда евро, но после пак държавата трябва да ги връща след кризата
отговор Сигнализирай
24

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Този *** да се скрие и акъл да не дава! Безочлив дрисък!
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Брей мислих си че някой политици имат поне малко срам и нещо като скруполи , тоя ако излезе на един площат и столичани ще го обият с камъни.... даже катеричките в парка разбраха че е крадлива гад... безкруполна такава...
отговор Сигнализирай
22
musi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Новини