BGONAIR Live

Овчаров: България ще бъде засегната от кризата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
урунчо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
п..длю,откога взе да разбчира от икономика..освен за джоба си.Виденов министър-мани го
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
райфата са баси му и пръчката за депозити.... що ги препоръчваш?
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
BRATQ, GOTVI SE DARVO !!!!!SLOGETE SI PARITE V DCK ILI RAIFAISEN BANK.
отговор Сигнализирай
18
еки
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нали руския товаришч дергея каза да бъдем спокойни,защото всичко в България е от стабилно по-стабилно и да гледаме геройски към светлото бъдеще,към което ни тласка милата дърта партийка на бай ви тошо....Ей сегейчо,сергейчо - чумата да те тръшне в Затвора!
отговор Сигнализирай
17
boristodorov56
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тоя зализания - криза нема да гъ тръшне. Прибрано момче си е още от байтошово време, пък и бая далавера се врътна га беше министир. И скиай само: говори за България - все едно е конгоанец - но тога ли *** са били българе! Овчаров пак ни взема за шилета, то май има право щом още гитърпим московските еничари като него. Овчаров - утре на манифестация ли сме?
отговор Сигнализирай
16
зоотехник
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Офцата Изабела била май малко бременна , все пак. Що не ни го казахте по-рано?
отговор Сигнализирай
15
Tamplier
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Този още ли не е в затвора??!!? Мнения ще дава - ограбиха България. Той е основния мозък заедно покойния Луканов който източи България под носа ни в офшорни компании! Техните пари няма да се повлияят от никакви кризи, изкупиха земи и имоти по цял свят. България и българкия народ мизерува и трада заради този подмолен тип! Затвор! Съд! Затвор! М-амицата ви н-ещастни крадци безскрупулни!
отговор Сигнализирай
14
зоотехник
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Значи , все пак си признавате, че любимата но овца Изабела била и малко бременна, а? Браво, браво...!
отговор Сигнализирай
13
нашенец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе ОВЧ. има сурат да се изказва. Мошенник и далавераджия. Егати наглеца.Смята ,че всички са с" плитък" мозък
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
МОЖЕ И В ОСОГОВСКАТА БАНКА
отговор Сигнализирай
Новини