BGONAIR Live

Пеевски: Пред НАТО трябва да отиде Главчев, Радев ще разпространява руска пропаганда


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
смеехххх
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
До къде стигнахме ДПС да ни защитава от продажните ***
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Най-добре да отиде г.н. Грух-Грух Магнитски...
отговор Сигнализирай
84
Емигрант
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Вижте се до къде сте стигнали, медиите умишлено "навират" микрофоните в ЗУРЛАТА на Пеевски за да ви покажат кой управлява тази ко4ина ! Срамно и обидно е първият човек управляващ България "зад пердето" да е посочен от американският списък "Магнитски" като корумпиран и неразследван /както сочат фактите / ! Не искате да ликвидирате корупцията, a да я вкорените в управление и НС ! Вие дори не правите опити да се вразумите, *** !
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До Анонимен Смятам , че си е наша работа , защо трябва да го даваме на когото и да било .
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Да го даваме това нещо на руснаците
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Освен cвuнщuнu какво друго може да се очаква от едно прасе , има и наглостта да си ги налага като национална позиция . Искате ли да сте прасета бе стадото и да следвате съдбата на прасета ?
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Този да не е на заплата при президента, с тези изказвания прави много добра реклама на президента
отговор Сигнализирай
79
vs
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тоя главо***ч главчев е по-легитимен! Дълго време е министър председател (дали има месец)! Той ще да е! Има голЕм опит в заемането на места, които са добре платени от нашите пари през държавата!
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Без народен съд нищо не може да се промени. То ако можеше ей така по мирен път да се направи пълна реформа на държавата комунистите щяха да го направят така едно време. Но е доказано че не става. Трябва първо да се погребе старата власт заедно с целия бизнес олигархичен и финансов елит около нея и тогава се почва на чисто.
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
изказва се кой да отиде в Ню Йорк човек, на когото му е забранено да стъпва там
отговор Сигнализирай
Новини