BGONAIR Live

Станишев сне розовите очила: Не можем да гледаме на бюджета през тях


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
none
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"България не е пряко засегната от кризата и това се дължи на една премерена последователна политика, която води до устойчивост на банковата система", каза Станишев.No comment.
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не ми се вижда реално в края на 2008 г да се прави такава черно-бяла реклама за конгрес на БКП !!!Грозно,безсмислено,глупаво!Дали парите за рекламата и излъчването си ги е взел от джоба или са държавни пари как мислите?
отговор Сигнализирай
16
пет
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ний, дето изтърпяхме за премиер херсонския плъх Дмитрич и за президент - героя от Сирищник, трябва с две ръце да гласуваме за всеки друг, щото тази напаст вече не се търпи. Затова съм готов да подкрепя и Бойко Борисов - наистина по-голямо падение от преживяното просто не е възможно. На всичкото отгоре Б.Б. поне е мъж...
отговор Сигнализирай
15
БФН
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Каква дискусия с теб, бе, ***. Това не е партийно събрание, а форум.ОбъркАл си рейса, пич...
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЕЙ серГЕЙ,що не ти таковам родитеката малко под отверстието откъдето си си измъкнла изчадие адово
отговор Сигнализирай
13
Алекс
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
толкова ли сте ***.. че неможете да проумеете.. аз знам ,че пак ще са на власт тези хора.. БСП & ДПС .. защото в България има много повече богати отколкото бедни.. а богатите са винаги от страна на управляващите.. колкото по богат толкова по голяма власт ! искам да ва видя след изборите елементарници такива ! искам от яд да *** всички дето плюете всички .. неможе всички да сте богати ясно ли ви е ! а на готово никога !
отговор Сигнализирай
12
Ivan
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
11
?
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
свали розовите очила,серГЕЯ да си смени и главния мозък,за да почне да разсъждава що годе умно....Много са изискаванията към руския комсомолец,а той горкия е *** и представете си - горд!
отговор Сигнализирай
10
НФБ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
най накрач имам доказателство че бащали е хойкал и си имам и други братя а не само сестри..Заповядай да дискутираме..в спора се ражда истината.ти си анонимен..но манипулатор!Аз споделям своето виждане но не виждам вашето..
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
bratle, vzemi napi6i niakoia kniga s prostotii, ne izdraskvai vsi4koto mastilo po forumite
отговор Сигнализирай
Новини