BGONAIR Live

Станишев сне розовите очила: Не можем да гледаме на бюджета през тях


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
НФБ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
защо не се въведе борда от червените...?Защо те не вързаха лева с марката..?Костов не е нито ангeл но не е и дявол..Той е личност и има място в най новата ни история, както и предишната криза си носи името жан виденова..както и гладната 89 се нарича Луканова....Тук не е въпрос за сини..тъмно сини..червени..нека говорим откровено .всички за България и нейните интереси..Истината е че тези интереси се предават от болшинството ни политици за жълти стотинки..попътувайте и се огледайте в останалият свят..Една Либия..един Алжир са богати страни на петрол..газ..а как живеят хората там?С какво са по-бедни от арабските емирства..?Просто продажни политици, които глупаво инвестират на Запад!Това е истината..продават ти се акции ..ставаш почетен легионер..ставаш масон..почетен член на ротари клуб..Как можеш да станеш гражданин на САЩ?Ми отиваш с 500 000долара минимум и готово..затова и в Западна Европа разните принцове и синчета на династии учат за да се купува влиянието им и да насочват инвестициите към тях или към Американската мечта...Да всичко на този свят започва с една мечта..Икар е искал да лети..тогава се формира и народен подем..такъв подем имаше и в началото на 50-60г г в България..масови бригади..в помощ на икономика..селско стопанство..строителство..но на Запад и в Америка имаше нещо и за плебса..пътища по-добър живот.малкоглезотии...коли.фризери.телевизори.съдо миялни..телефони..Там не е розово, но управниците им сьумяваха от време на време да разхлабват хватката..докато у нас нещата се изкривиха..Именно тогава в 50-60г-70 се зародиха и червените олигарси:..владко..людмила..пирински..боков сестра и брат..кардиналите от ДС пък си създаваха паралелно своя група и тези групички се боричкаха от време на време...кога явно и коректно, кога с удари под пояса...Затова говорим че няма национално отговорен капитал!Няма политици милеещи за страната наречена Бългаеия..Ходят тук до министерски съвет или народно събрание в кал..гледат около себе си едно озверено общество..но имат заводи за милиони в Америка..имат милиони в банки..Не осъзнават че животът е тук в България. сега...да съградят и оставят за потомците си архитектурни паметници като в Париж..Лондон..Рим..да се инвестира в ифраструктура сега а не утре..една магистрала я мъчат сто години..спряха ни еврофондове!!!и какво като Ковачки или В.Божков Черепа.Сергей..Доган..Овчаров..Пирински че имат вили в Калифорния..ще отидат един месец там на почивка ..и той самият ще живее с мечтата , че ако доживее старост ще си живурка с милионите там..кога като хване бастуна..като го хване деменцията..Друга типично българска простотия..ще живея мизерно та децата да не се мъчат после..явно старите нови български олигарси не са си взели поука и инвестират в незнайно кой край на света но не и у нас..утре и в ла..на ще газят но с мисълта че еди къде си имат палат и там нямало дупки..Андрешковски манталитет..СВАЛИХ СИ ОЧИЛАТА
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да говориш и да не казваш нищо!!!
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
очилата махнал,ами ами розовите сутиен и прашки кога ще свали??
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тоя верно изкука.
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Имаме основание за умерен оптимизъм,който да е достатъчно реалистичен,но по никакъв начин не можем да гледаме на бюджета през розови очила, защото той коренно се отличава от бюджетите през 2006, 2007 и 2008 г.".непротивоконституционствувателствувай те!!!!!!!!!!!!!!***, тоя прегря
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
1
IND
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
На хартия изглежда добре, но ако не се намали корупцията - все тая
отговор Сигнализирай
Новини