BGONAIR Live

Палавата Лила иска в Бразилия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
6tom takiva rabotiat vyv vyn6noto predstaviam si kakvi izvra6tenia stavat v ministerskia syvet:)) xxl pasti da iadat
отговор Сигнализирай
24
bg
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Страшно важна новина-малии.Абе пишете за спекулацийте с тая световна криза бе,-защо няма да има коледни добавки за работещите хора,докога с тия заплати в европа,докога ще се увеличават данъците,до кога ще мизерства българина,до кога ще търпим лъжи и далавери и т. н. и т.н.
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Този конкурс за съветник в посолство къде е обявен. Всички конкурси трябва да са публични, а не скрити. А по въпроса за езиците- повечето хора говорим поне по два чужди езика, не е кой знае какво да владееш чужд език. Тоест ако владеенето на езици е критерии за тази работа- значи половин София трябва да стане съветник в посолство, защото софиянци са хора, които учат чужди езици. Критерии за назначаване трябва да е отлична оценка по международно право.
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
с този голям дирник може спокойно да кандидатства за престашак за турция. може и език да не знае, но с този дебел *** ще отстоява националните интереси в турция, направо ще я скъсат от бач!
отговор Сигнализирай
21
стар мераклия
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бре,бре,бре,много хубаво ду...***,бе!Браво!:)))
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тлъстия *** май иска почивчица на топличко ? я да го разкарат за родопа че много одъртя
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дааа ето така се ходи в Бразилия. Бараво на момичето. Малко и е голямо дупето за бразилските стандарти, но нали си е нашенка...нищо лошо че се е показала в интернет. И е умна на всичкото отгоре - знае къде иска да иде :) Иначе те и в Мозамбик говорят португалски, ама не се е кандидатирала за там :) БРАВО
отговор Сигнализирай
18
Janeiro
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дано успее! Нека има повече секси българки в нашите мисии, а не соц лелки.
отговор Сигнализирай
17
lokster
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И какво като се беше снимала по прашки? С какво това й е попречило да си върши служебните задължения? С нищо.Аман от псевдо-моралисти!И що трябва непременно да е въртяла *** или незнам какво, за да не я уволнят? Може пък просто да си е вършила добре работата?Като работи във "външно" обет за благоприличие ли трябва да дава или какво?Не разбирам какъв е проблема че се е поразголила малко... ми като не ви харесва, защо я гледате а? :)
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Е-ба-си завистливите българи които не могат да понасят някой само щото се е азголил. то бива комплексарщина ама това на нищо не прилича.
отговор Сигнализирай
Новини