BGONAIR Live

Палавата Лила иска в Бразилия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
демократ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какво сте се нахвърлили върху момичето. Аз демокрацията я разбирам всеки да прави каквото си иска стига да не пречи на останалите. Какво ви пречи, че си показва хубавия . Да я оценяват по професионализма
отговор Сигнализирай
34

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ми ОЧЕВИДНО има качества момичето. Вие незнаете ли какви качества са нужни за държавна служба ?
отговор Сигнализирай
33
jdp
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Само тая лигла ли знае чужди езици?
отговор Сигнализирай
32
Колега
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Направете й една елементарна диктовка. Тя не може да постави 3 запетаи,където им е мястото. На това ниво й е португарският, който не практикува по очевидни причини. Едната е да кисне пред компа, за да гепи някой. И тази още е във Външно???
отговор Сигнализирай
31

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Една горда *** от българския дипломатически флот ;)
отговор Сигнализирай
30

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ох Лила, Ох Лила... Ооооооохххх Лила.Еей, пак изцапах монитора!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
То каквато държавната администрация- такава държавата! Защо изобщо още работи Лила във Външно. Само тя ли е способна да представя РБългария? Няма ли и други които да знаят гръцки език? Пък явно момето си го влекат други неща, що го насилват така ?
отговор Сигнализирай
28
Бъни
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Управниците ни леки, жените ни леки...... какво повече.... пълна порнография е цялата ни държава, това е най-лесен начин за заработване на повече пари.... тази с такава ориентация е за елитна а не да работи в министерство...... УЖААААА...С СРАМ И ПОЗОР ЗА ЦЯЛАТА НИ ДЪРЖАВА.
отговор Сигнализирай
27

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ей, страшно важна новина, нямам думи! И сега к`во? Знаете ли кокло ми п...ка къде иска и къде неиска да ходи тази? Ама грам!
отговор Сигнализирай
26
някой
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да бе, и стрина ми Пена владее няколко езика - особено свински и телешки!Къде са тия българи дето ги владеят така езиците, особено португалския? Въпросът ми е наистина да ВЛАДЕЯТ езиците!!!Да отидеш на "ускорен" курс по чужд език за няколко месеца или дори седмици не означава че си "овладял" език! Да овладееш език значи да говориш четеш и пишеш перфектно. За това са необходими ГОДИНИ, и изобщо не е така лесно както си го мислят много хора. А също така да "поназнайваш" някакъв език и да го използваш в работата си е едно, а да си дипломат и да говориш езика почти като матерен е съвсем друго!!! Ами вижте американските посланици - американците са пословични с неспособността им да учат чужди езици. А повечето посланици на САЩ говорят свободно български! Може би си мислиш че говоренето на английски е много лесно??? Само тези които са живели в англоговоряща страна или поне са били там за известно време и са се сблъскали с ежедневния живот са разбрали какво имам предвид. За международното право вече е съвсем друга тема.
отговор Сигнализирай
Новини