BGONAIR Live

Пъзелът на ГЕРБ: оценете, отбележете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
Аз
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Псевдорекламни мероприятия на алчни за власт хорица... Ми що не тествате по тези теми първо бат' Бойко - мутрата? Но той поне си е нагъл и прям, а вие сте просто прилепала... към него...Дали си спомняте - кой има моралното право да хвърля камък?
отговор Сигнализирай
43
Аз
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Псевдорекламни мероприятия на алчни за власт хорица... Ми що не тествате по тези теми първо бат' Бойко - мутрата? Но той поне си е нагъл и прям, а вие сте просто прилепала... към него...Дали си спомняте - кой има моралното право да хвърля камък?
отговор Сигнализирай
42
me
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аер стига с ББ и ГЕРБ! *** от прованса ше го вдигнат на власт и после ще си бкъскат главата както всички софийски ***, които го направиха кмет. ББ е навсякъде, оре, чисти сняг, асфалтира, ремонтира. И затова вчера (събота) съм висял 1 час в задрсътване на околовръстното, чакал съм 30 минути 76, 30 минути 111 и всякви подобни. А като падна снега оня се кълнеше как било чисто.. да бе! Тъй че ББ е поредната медийна звезда дето само симулира дейност. И за неог ще трябва същото тефтерче. Надали някой очаква (или пък, да?) че като дойде ББ на власт и всичката корупция и т.н. ще изчезне... Аз лично от пожарникар, стоял години наред в МВР по шлифер, с борческа предистория и охранителен бизнес... Има ли нужда да довършвам?
отговор Сигнализирай
41
Провинция
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какъв е проблема, като искат да провеждат такъв референдум да вземат да го напрвят и по интернет, защото в крайна сметка София, Пловдив, Варна, Бургас не са единствените Български градове. Верно че над 60 % от населението живее там, но затова и кризата в страната ни ще продължи повече от 5 години.
отговор Сигнализирай
40
Margarita
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За мен Бойко е поредния "Мисия" ,който всички чакат за да ни оттърве от наглите физиономии в парламента,аз не виждам с какво освен с приказки той е по различен от другите.Хората един път завинаги трябва да се научат да поемат отговорност ,щом всички партии и политици са лъжци и крадци,значи е време за нова партия направена от хора които ги е грижа,като всички вас които пишете ,лесно е да се плюе анонимно.Създайте си ваша организация ,започнете протести,така се прави революция и промяна.Ама за това трябва екип,а тук никой не обича да работи така ,всеки си гледа себе си,ей това ние на нас проблема,а и паметта ни е много ,ама много кратка.
отговор Сигнализирай
39
Goran
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
No.35, dobre si go kazal, obache vyrvi obiasniavai na gerberite. I te kato vErvshtite ot 2001 g. shte bydat izlygani i shte se kayat gorchivo, no tolkova sa im umstvenite vyzmozhnisti. Kolkoto i na formalnia i nefrormalnia lider, vzeti zaedno. Nestastna Bylgario ako triabva da prezhiveesh i gerbersko upravlenie...Tova shte te dovyrshi!
отговор Сигнализирай
38

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
абе, човек, къде ти е акъла?и аз плащам данъци за "широк център" и ми е мръсно и няма къде да паркирам пред нас!единственото, за което обвинявам Бойко Борисов е, че още не е въвел СОФИЙСКО ГРАЖДАНСТВО!мръсно е заради цялата ***, идваща от село, която не е виждала кофа!пълни са ти детските градини, защото провинциалистите идват на палази и решават да се множат тук (най-вече в Люлин)! а и щом имаш парички за детегледачка, няма защо да се оплакваш:)няма къде да се паркира заради РК-голфовете 2-ки...Все пак кмета не е Супермен, да не говорим, че комунистите се опитват да му пречат по всякакъв начинама ви се вижда края, другари! трамвая ви отива за депо....
отговор Сигнализирай
37

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дайте ги тези бележници и в София! Искам да гласувам! На "безхаберие" и "лицемерие" ще им завъртя големи 6-***
отговор Сигнализирай
36
ilteko
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
35
Недялков
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тези герберчета първо да видят батРазбойко какво може и знае, че то освен да влиза през прозорците на опушени стаи и да размята тупаници знае ли друго? Един език не знае, ходи като размъкната торба, визията му е мутренска, никакво възпитание, нагъл, избухлив и безпардонен какво очаквате от него бе хора? Не виждати ли, че има мозък колкото на една ***?
отговор Сигнализирай
Новини