BGONAIR Live

Пъзелът на ГЕРБ: оценете, отбележете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо мислите, че ГЕРБ иска да свали властта с тези инициативи? Това се подразбира от всички нас, но защо истинската цел не е информираност? Нима ГЕРБ няма право да се информира какво мислят хората за БСП?Властта ще бъде свалена на изборите догодина.
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Като сваляте властта,отивайте пред парламента ,ко са занимавата с глупави инициативи
отговор Сигнализирай
22
GB До #14 Пожарогаси
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти и комуняжки ***, като тебе по време на предишните избори направихте точно това за да осмеете и Костов и Симеон в очите на публиката. Вижда се вече много добре до какво доведе "сериозната" част на башата платформа! А сега по вашта глава, с вашите камъни! За да видити какво е!
отговор Сигнализирай
21
Mrazi komunisti
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гейовете да си заминават!!!
отговор Сигнализирай
20
Pe-Pi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Добре ,че са младежите от БСП/БКП/ да мислят за гейовете и правата им.Точно така милички,всеки да се грижи за еРектората си.
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Napravete edna takava za upravlenieto na Sofia da vidim rezultatite. :) Vazmojni grafi sa zadrastvania, izvozvane na ***, chistota, sigurnost, informiranost, infrastruktura, parkirane, gradski transport...
отговор Сигнализирай
18
Pe-Pi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти мислиш,че Доган,Първан и серГей *** ги е грижа за държавата ли?Че те си имат техни,що ще ги боли за нас?Сега пак ще пуснат *** от затворите,те пак ще ти разбият вилата,а ти пак ще виниш Бойко.
отговор Сигнализирай
17
Pe-Pi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всички са компрометирани,само Бойко не е. Нека всички платени,които го хулят да се впрегнат и да извадят поне едно нещо с което да е навредил на някого.Ама не се запрягайте много,щото да не се оплескате.А не като серГей-чо Европа да ви е виновна.
отговор Сигнализирай
16
Vasilev
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Е, тия от ГЕРБ наистина за нищо не стават... Те изобщо имат ли представа, че политиката, управлението, съдбата на хората са сериозни неща. Да, имаме проблеми, ставаме жертва на игрите в ЕС, самите ние - правителство, чиновници надолу, бизнесмени търсещи място под слънцето, дори обикновените хора, които ежедневно виждаме около себе си слабости и ги правим сме си виновни... Нооооооооо, все пак - най-после някаква стабилност и сега какво, да отиваме по акъла на ГЕРБ и тъпанарина Байко...Нееееееееееееееееееееееееее
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
bravo na mladite inteligentni hora na bsp mladejite samo mogat da se napivat
отговор Сигнализирай
Новини