BGONAIR Live

Михайлова: В България ще се възпроизведат същите негодници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Как има очи още да говори тая *** *** просто не знам1
отговор Сигнализирай
47

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НЕГОДНИЦИ И КАТО НЕЯ
отговор Сигнализирай
46

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
предлагам на следващите избори да се гласува за този,който ти плати тока.поне простият народ да усети ползата от гласуването.
отговор Сигнализирай
45
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НА КАЛПАВ ВДОЛАЗ, ВОДОРАСЛИТЕ МУ ПРЕЧАТ...,НА КАЛПАВ КОСМОНАВТ, КОСМОСА МУ КРИВ...,ТА И НА НАДЕТО, ИЗБОРНИЯ ЗАКОН!
отговор Сигнализирай
44
DEMIREW
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НА БЪЛГАРЯ ПАРЛАМЕНТ НЕ МУ ТРЯБВА , ЗАЩО А МИ ДА ВЗЕМЕМ ПЪРЛАМЕНТАРНИЯТ КОНТРОЛ НЯМА НИКОЙ ЕДИН МИНИСТЪР И ЕДИН КОЙТО МУ ЗАДАВА ВЪПРОСИ И НА ВСИЧКО ОТГОРЕ ДЕРЕКТНО ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА НАПРАВО РЕЗИЛ , КОГАТО СЕ ГЛАСУВА ПО-МАЛКО ОТ ПОЛОВИНАТА ДЕПУТАТИ И ТЕЗИ ХОРА НА КОИТО *** СЪМ ГЛАСУВАЛ ДА ГИ НЯМА АМИ АКО СЕ ИСКАРА ОЩЕ ЕДИН МАНДАТ ЩЕ МОЖЕ ДА СЕ УЧАСТВА ПО ВСИЧКИ ПОКАЗАТЕЛИ ДА СЕ ВПИШИТЕ В КНИГАТА НА ГИНЕС .И ДРУГ ПЪТ СЪМ ГО ПИСАЛ ДА СЕ ЗАКУПИ ОТ ШВЕИЦАРИЯ ТЯХНАТА КОНСТИТУЦИЯ И СТИГА СТЕ МЪЧЕЛИ ТОЗИ НАРОД ТОЙ НЕ ЕВИНОВЕН ЗАСРАМЕТЕ СЕ ЗА 20 ГОДИНИ СТАНАХТЕ НАЙ -МАЛКО МИЛИОНЕРИ НЕ МИСЛЕТЕ ЧЕ СЛЕДВАЩИЯТ ПАРЛАМЕНТ ЩЕ СТАНЕ НЕЩО ДРУГО НИТО БОЙКО ,СЕРГЕЙ, ИВАН КОСТОВ,ВОЛЕН. И МНОГО ДРУГИ ЩЕ ИЗМИСЛЯТ НЕЩО ЗА УПРАВЛЕНИЕ САМО ЩЕ СИ УВЕЛЧИТЕ КОЛКОТО МОЖЕ ПОВИЧЕ ВАШИТЕ БОГАТСТВА ,*** НЯМА ДА ГЛАСУВАМ И БЕС ТОВА ЩЕ БЪДИТЕ ИЗБРАНИ.....
отговор Сигнализирай
43
mdaaa
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
DOSTA NEGODNIZI VAZPROIZVEDOHTE,NO PREDSTOI KASTRAZIA,6TE SPREM ,,PROIZVOTSTVOTO NA NEGODNIZI
отговор Сигнализирай
42
К. Иванов
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Която партия успее да "приласкае" проф.Михаил Константинов да се кандидатира като кандидат от нейната листа-за нея да гласуваме, уважаеми сънародници! Аз следя изявите на този достоен човек,колкото и оскъдни да са те, и съм убеден,че той е типът лидер,от който отчаяно се нуждае нацията в този момент.Не се съмнявайте, че професора ще състави кадърно и почтено правителство,което ще постави със сигурност началото на възхода на РОДИНАТА БЪЛГАРИЯ към обществото на нормалните,правови ,демократични държави, каквато тя заслужава след 63 години комунистически експерименти.Аз не знам проф.Константинов дали е , и на коя партия е член или симпатизант, но съм сигурен ,че не е такъв на нито една от партиите от тройната коалиция, нито на ГЕРБ- все пак той е виждащ,разбиращ и морален човек,тъй че нека му повярваме...стига да поеме бремето на будител на народа( какъвто в никакъв случай не може да бъде,колкото и да се пъне онзи нагаждач и .ъзолизец Бареков)
отговор Сигнализирай
41
Бат Сали
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако се смени закона за изборите и се направи мажоритарен ще има няколко опасности:- мажоритарно по-лесно биха влезнали в новото НС бивши народни представители - нови трудно биха се намерили тъй като особено младите не са популярни личности, и кой би заложил на случаен избор- следователно нови лица ще са едри бизнесмени тъй като само те са засега по-популярни- ако пък не се смени закона по-голяма вероатност има пропорционално да влезнат повече лица от ГЕРБ - което е много опасно за повечето партии и стари маймуни.И сега питам Надето за кого да гласуваме според неиното изказване и как да й повярваме че тя не е свързана с бизнеса???Наде ние вече не сме като онези които бяхме на площада преди 18 години променихме се и трябва да се научите по по-интелигентен начин да ни лъжете за да ни вземете гласчето!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
40

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Надето и след толова години пак предизвиква въздишки.....
отговор Сигнализирай
39
MOPETO E MOPE
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спомням си когато на Надежда ии казваха надето, после когатао дигаше дървено-каменни барикади на Пернишкото щосе стана Комсомолката ;малко по-късно *** в трамвая ии казаваха НаТката, и неусетно хора се сетиха 4е Надка е станала НАТОвка.а пъ за там некакъв гараж, от ЦК на БКП който Наденецът, някак взел???, Абе бат Бобо шо неотворите в Кметството архивите, бе бате? Кой от НАТО би искал да се ръкостиска с НАДКА която като всяка свива-отваря-диша полити4еско гъзе пред всеки парламентарни избори.
отговор Сигнализирай
Новини