BGONAIR Live

Михайлова: В България ще се възпроизведат същите негодници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Мк
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Колко сте смотани всички коментатори в тоя форум не е истина. Само знаете да плюете. Каквито и простотии да се въртят в промитите ви от "Труд" и Слави Трифонов мозъци, СДС ще си остане партията, която е направила най-много за България от 50 години насам. Но това вие естествено не можете да разберете, поради което България сега е най-бедната страна в ЕС. Вече далеч след Румъния. На следващите избори пак ще гласувате за някои *** като Атака и после пак ще ги плюете по форумите.
отговор Сигнализирай
27

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
NEGODNICI...KATO TEB ???!!!... sus sigyrnost
отговор Сигнализирай
26
Ева
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Чудено изказване на бишата министрка ,но спомня ли си за пира в парламента ,докато българските медици гниеха в затвора в Либия .Да изброявам останалите и произшествия на красивата госпожа ,нямам време пак и не си струва .
отговор Сигнализирай
25

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
НАДЕ,ПЪТУВАШ
отговор Сигнализирай
24
Староверец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Все пак французите й се отблагодариха за АЕЦ- висша награда получи, също като Кобурга.
отговор Сигнализирай
23
не вервам
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Наде видяхме те какви яйца сте. Ако всичко вървеше добре тези от тройката и лъжливото царче нямаше да са на власт.Гледай си п..та. Вземете се и заедно с Иванчо исие чупката.
отговор Сигнализирай
22
от гаражите
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Че са негодници всички, така е. Но тази е една от най-големите негоднички, които са се подвизавали в политиката. Огромните гаражи на БКП, който заграби са само една малко част от безобразията на тази самозабравила се нагла и проста лъжкиня.
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тази има най-малко право на глас. Следващото правителство е без нея със сигурност
отговор Сигнализирай
20
Наполеон
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
-носителка на Почетния легион проговори. Честито, ползвайте устата си по преднаначение!
отговор Сигнализирай
19
...
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
не ме вълнувате пове4е :) оправяйте си политиката сами..без мене....от мен глас няма да види никой..откакто гледах Zeitgeist аз обявявам бойкот на политиците и системата....мръсни долни измамници,крадци и убийци....
отговор Сигнализирай
Новини