BGONAIR Live

Спират още едни 220 млн. евро?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
valkil
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
AFTOMATI I PATRONI ZA VSI4KI POLITIZI OT 10 god, NASAM OSOBENNO ZA TIA KOITO SA UPRAVLIAVALI SAMO BEZ TIAX 6TE SE OPRAVIM
отговор Сигнализирай
27
ВЪН КОМУНИСТИЧЕСКАТ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
.........Костов ?! Ха сега дупенцашугави нека ви клатат проруските айдуци и далавераджйи та да ви скъсат наивните гюндйики дето вярваха на лъжливият комарджия монарх - премиер и обратният ,,непорочен,, руснак ! Малко ви е , още да ви го наклатят за да проумеете , че по голям политик и държавник от ИВАН КОСТОВ за момента няма ! И докато не гласувате за КОСТОВ и Д С Б , НЯМА ОТЪРВАНЕ ОТ КОМУНИСТИЧЕСКАТА ЧУМА !
отговор Сигнализирай
26
dino
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
MAJORITAREN VOT ZA PARLAMENT,KATO V RUMANIA.PARTIITE NA BOKLUKA .KOITO E ZA ,DA KAJE DA !
отговор Сигнализирай
25
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Крайно време е, който не изпълнява Коституционното си задължение, да плаща подоходните си данъци в България, да се лиши от правото да гласува...Не искам някой който плаща на чужда държава, да избира и да казва, чрез избранника си, как да се харчат парите от моите данъци!!! Затова - прав ти път....
отговор Сигнализирай
24
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЗАРАДИ КОРУМПИРАНОТО НИ ПРАВИТЕЛСТВО, загубихме около Милиард евро, после 220 мил., сега други 220 милиона...НА ФОНА НА СВЕТОВНАТА ФИНАНСОВА КРИЗА, ЕТО РЕЗУЛТАТА ОТ КОРУПЦИЯТА НА ПРАВИТЕЛСТВОТО:..."Фискалният резерв на правителството се топи. За трети пореден месец държавата отчита по-лош резултат спрямо същия месец на 2007 г. Докато за септември и октомври резултатът беше съответно със 113 и 142 млн. лв. по-лош спрямо 2007 г., то за ноември разликата е 1 млрд. лв. Причините за това може да са две - или по-малки приходи в бюджета, или ръст на харчовете..."МНОГО ЛОШО, АКО ТОВА УПРАВЛЕНИЕ ПРОДЪЛЖАВА..., ВИДЕНОВАТА ЗИМА ИДВА, А ЧАКАХМЕ ВИДЬОВ ДЕН!!!
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АТАКА е решението.На сегашните избори ще спечелят ГЕРБ или БСП.Евентуална коалиция с АТАКА ще изхвърли *** в Турция.
отговор Сигнализирай
22
DevilishSoul
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
21,и за кого да гласуваме?За тия дето сега са на власт или за тия дето охраняваха доскоро тия дето сега са на власт? Личи си , че си в чужбина - не ти е ясно, че всички, които биват допуснати до изборните листи на партиите не са кои да е... А от такива е много наивно да очаква подобрение на живота си обикновения човек, работещ на две места за по 350 заплата... На фона на всичко това, нека пундьото Костадин Кобаков ми дрънка, че: "народът е мързелив и не работи"... Да дойде той да бачка 7 дни в седмицата на две работи и да го питам колко време ще издържи така! Този Тип, ако наистина е казал такова нещо е за публичен линч от собствнеите си избиратели, защотото той обижда преди всичко точно тях с тия си думи, слагайки общия знаменател "народът"! И нека "народът", който по неговите думи е "мързелив" да гласува за него пак... Както и за неговата партия може би щото...
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
живея в чужбина имам право да гласувам в Българско посолство,но тъй,като Българина е страхлив и продажен и незнае какво иска,аз повече няма да ходя да гласувам/нека си умрете от собственият избор/България е една корумпирана пълна с гамени народ,какво иска от вън ли да ги спасяваме,айде холъм трътки раздвижете се малко или освен sex и пайнер музика не ви пука от нищо,каквито сте вие такива ви и управниците ви.
отговор Сигнализирай
20
DevilishSoul
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
19,то затова сега без бунтове, народа живее от зле по-зле...На 3 месеца нова цена на тока, парното, газта, горивата... От там повличат крак и цените на стоките от първа необходимост, цените на енергоносителите за бита... Заплатите си седят на едно дередже, а през следващата година ще има и много сладко оправдание за това - кризата... Ще се съкращават служители, реално ще се покачи безработицата... Независимо какво дрънка НСИ! Цените, обаче няма да спрат да растат, защотото България е в ЕС и всичко зависи от международния пазар:) А когато на международния пазар цените падат, се оказва, че в България се продават количества, закупени на стари, по-високи цени:) Така, че нека сме си мирни и кротки и ... бедни... Има си псуваме по форумите, има все да се навиваме да ходим в чужбина, има все да сме си бедни:) Има и тези дето си мислят, че са "успели" с по 1000-2000 заплата "под масата" в некоя софтуерна фирма или нещо подобно да си мислят, че са хванали господ за шлифера.. Само дето за същата работа в германия, колегите им вземат 5 пъти повече:) Изобщо кич та дрънка Пенке ле!
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако България излезе от Европа,не ми се мисли какви бунтове тука ще станат.
отговор Сигнализирай
Новини