BGONAIR Live

Спират още едни 220 млн. евро?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
O4evadno e kade ni vodi BSP, pri 4apaev.
отговор Сигнализирай
17
DevilishSoul
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Аз мисля, че народният представител трябва да взима над 1500 евро пенсияТова заяви в Пазарджик депутатът от БСП Костадин Кобаков, цитиран от БНР.По думите му народът е мързелив и не работи." / нюз.бг
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Няма ли най-после някой да бъде осъден?ПП: Едва ли някой ще ми отговори.
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
BALGARIA SHTE IZLEZNE OT EVROPA I STANISHEV PAK SHTE VI SE USMIHVA...A DRUGARIA OVCHAROV SHTE OSTROUMNICHE! PRI VSICHKI SLUCHAI SHTE BADETE OBRANI ..GUPACI!! ZASPAL NAROD!
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Bulgaria - van ot Evropa. Tova e celta na Stanishev.. i.. sie. Diktaturata vinagi e podsiguriavala lesna eksploatacia na naroda. KADE TI E AKALA BALGARINOooooooo.....???
отговор Сигнализирай
13
червена бетонна глав
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
аз пак ще си гласувам за комунистите ===какво ме интересува Бългаия
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ех, Догане, Догане, май беше умен само за комунистите, ама за Европа си *** и прозрачен като селски тарикат
отговор Сигнализирай
11
J.B.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Напълно е прав 6. Точно това е и целта на комунистите.Онзи ден чух как другаря Р.Овчаров най спокойно каза , че можем и да не плащаме вноските си към ЕС ,след като те така "лошо" ни резнаха с 220 мил.евра. Но не каза , че в договорът ни с ЕС има клауза,в която се казва ,че страна , която не превежда тези вноски АВТОМАТИЧНО СЕ САМОИЗКЛЮЧВА от Европейският Съюз.Ами да , те тези гнусни социалисти-комунисти точно това желаят! Да ни върнат в братската прегръдка на майка Русия ! И ако ние продължаваме да си копаем градинките в деня на изборите , може и да се получи !
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има още 6 месеца (182 дни) да пием кашата забъркана от тройната коалиция начело с червените крадци. Тези дни са нужни на нашия народ за да осмисли изминалите години. Тези дни са нужни на министрите да прикрият злоупотребите и да напълнят гушата на послушни журналисти които ще пишат за техните славни дела.
отговор Сигнализирай
9
НФБ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
костов направи всичко за да влезнем в ЕС...днешните червени олигарси правят всичко за да излезнем...ЧАО на Европа..Ще ни се въведе отново визов режим..изходни ..входящи..желязната завеса отново ще тракне пред обикновения българин!добре дошла8завърнала се/ България в лоното на руския блок!На път сме този сценарий да се осъществи!Косово и Черна гора се отказаха от национални валути и използват ЕВРОТО!Масово тгази валута се използува и в Хърватско..само у нас милеем за соца..за москвича и ладата за панелките и кебабчетата с бира..за тошо и луканов..за режима на ток..за първомайските манифестации..
отговор Сигнализирай
Новини