BGONAIR Live

Първанови блянове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

208
ramirez
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
goce ti si bita karta ,sram za balgariq i dolen moshennik.zashto ne si podadesh ostavka i da imash vreme da ubivash kozi.sramuvam se ot teb .ako bqhme normalna darjava 6tqhme da vi pokajem kakvo moje da sluchi na vseki koito se gavri s rodinata
отговор Сигнализирай
207
МИ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Под предлог,че работят за националното благо-полицаите и днес ползват парите на народа за международни воайажи и фирмички,Това е на което му казват-процента народ,който живее с илюзия за доброто и още нещо,,,,
отговор Сигнализирай
206
Иван
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ех Първане ,Първане кой къде те хване доволен да остане . Продажно комунистическо *** , да бяхте вече построили Белене без руско участие а не да правите простоотия след простотия с нещастни опити да ни изхвърлят от ЕС което няма да стане за ваше съжаление , може би сте си въобразявали господа неуки и прости комунисти че пак ще крадете , да ама не , пропадна ви плана да разрушите България и да я направите като средноазиатска тоталитарна съветска държава , така че направете една френска на целия българси народ и с влака София-Москва и от там с Трансибирската магистрала и си ..... майката някъде далеч на изток , може и Сибир , може и и Северна Корея , може и в братските ви Азербеджан , Казахстан или Узбекистан да си търсите вашия газ у гъзат ви , много поздрави на майките ви
отговор Сигнализирай
205
.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ГОЦЕ_ПРЕЗИДЕНТ СТИСКА ЛИ ТИ ХЪЛКАТА - БЕЗ ОХРАНА
отговор Сигнализирай
204
Сульо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
че този е пълен ***.
отговор Сигнализирай
203
Б..........
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ГОЦЕ ЗА КОЛКО РУБЛИ НИ ПРЕДАДЕ.
отговор Сигнализирай
202
Калин - ама друг
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Човече какви ги дрънкаш какви цифри та нашата България НИКОГА не е имала конкуренто производство справка Кремиковци та така "да живее комунизма" дето ни *** майката
отговор Сигнализирай
201

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОЯ НА СНИМКАТА Е РЕЗАН !!
отговор Сигнализирай
200

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
скрйсе някаде бе АМЖЪК
отговор Сигнализирай
199

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Системата в селското стопанство специалво се разкапа окончателно през втората половина на 70-те,след като от К решиха да създадат АПК-тата! След това грандиоцно недоразумение и величайша комунярска глупост и без това едвам кретащото ни земеделие са скапа окончанелво и се стигна действително до невиждани в България неща,като внос на лук от Монголия,на картофи от гладна Полша и т.н.Тогава повишха и цените да пръв път от много години.Та така управляваха "компетентно" другарчетата навремето,но имаше как да се покриват грешките им,а и дядя Льоня докато беше жив наистина пускаше много гювеч.
отговор Сигнализирай
Новини