BGONAIR Live

Първанови блянове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

188
МЕН
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дааа Гоце много ходи по света и много ги разбира тези неща. Но за едно е прав, че трябва преди всичко да бъдем БЪЛГАРИ и да защитаваме БЪЛГАРСКИТЕ интереси няма значение от коя партия религия или етнос сме. Но странното е, че Гоце се сети за това чак сега а какво прави цели два мандата та не работи за да го постигне? Ходи на лов за изчезващи видове? Сега вече е време да се сетим за това, какво трябва да правим като ДЪРЖАВА и че за да има държава трябва да има ред и сигурност, които се осигуряват със закони, които работят и не могат да се заобикалят, независима правораздавателна система - която работи и която има вътрешна система за антикорупционен контрол и не на последно място с отговорно отношение на всички нас - като граждани на БЪЛГАРИЯ и ЕВРОПА. Та Гоце поздрави Този, който те е посъветвал да поемеш политика в тази посока той определено осъзнава от какво има БЪЛГАРИЯ нужда в този момент повиши го в длъжност увеличи му заплатата на човека пък ако вземете политиците и да поизпълните поне малко от това което е препоръчал може и да се издигнете в очите на народа ако до тогава не ви е ударил метлата.
отговор Сигнализирай
187

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Първанов, винаги си изглеждал по-интелигентен когато си мълчал.
отговор Сигнализирай
186
Калин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да сгобяваш калашници не значи да ги произвеждаш.Стига сте митолизирали една прокажна система.Която не доведе до нищо.Осакати и развати ...унищожи това това общество.Комунистите бяха тези ,който осатиха морално и ценностно тази страна.И Гоце е от тези...създадоха удобно комплекси и натрапиха обществен разврат.Те и продължават.Точно бляновете на един комунист...ПОРЕДНИТЕ ИМ БЛЯНОВЕ.С цел да се докарат ...пред кого обаче и в чий интерес.
отговор Сигнализирай
185

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Na lov e bil za beli me4ki onq den .Sega se pokazwa sled strastite pred parlamenta kato ni luk ql ni mirisal
отговор Сигнализирай
184

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Parvan aga ti kade se skri be?
отговор Сигнализирай
183
Мъдрец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пич, поинтересувай се къде беше България в класацията на страните - производители и износители на оръже допреди 1990-та. После пак ще спорим, обещавам ;)
отговор Сигнализирай
182

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Първанов иска да краде и всички да му ръкопляскат
отговор Сигнализирай
181
Пър
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Този червен *** няма ли да се ходи?
отговор Сигнализирай
180

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
колко пъти требва да ти повтарям да си извадиш пръстите от контакта,и друго вместо да ми блееш такъв,я се стегни,днеска в градинката пред МВР се очаква стадо от около 2-3 хил.глигани,я заметай карабината и беш да ги отстреляш,че по нова година нищо не си заработил и ще те съкратя бе ленивецо
отговор Сигнализирай
179
Liktor
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Днес партизаните от отряд "Антон Иванов " празнуват имен ден !А партизанките - на Цветница ,поради цветната бременност...
отговор Сигнализирай
Новини