BGONAIR Live

Борисов: От Изток спряха газа, от Запад - парите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Столичният кмет съобщи още, че според него заповедта му била за временно спиране на протеста, докато се провери случаят. Та викаш кмете, да го извадят за малко и посли пак, а...
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
kak ne vi e sram-BOIKO iskahe da se podmaje na tronata kradliva koalicia a i da ostane lubimec na naroda a vie go razkrixte.
отговор Сигнализирай
18
РУМЕН
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
БАТ БОЙКО ШИБАЙ ГНУСНАТА , НЕКАДЪРНА , КРАДЛИВА, ОМРАЗНА ЧЕРВЕНА ***, ИЗОБЩО НЕ ИМ МЪЛЧИ, НЕ СПИРАЙ МАЧКАЙ ГИ НА ВСЯКЪДЕ. ДАЖЕ МОЖЕ И ПО НЯКОЕ КРОШЕ В МАЗНИТЕ ИМ ПЛЯМПАЩИ УСТЕНЦА.
отговор Сигнализирай
17
Lori
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
SAMO S ATAKA NAPRED - SAMO ZA TQH TRQBVA DA SE GLASUVA!
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Назовал съм го няколко пъти, припомняйки най-новата история на България. Явно ти не можеш да четеш.
отговор Сигнализирай
15
бат ви пешо
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Бат ви Бойко говори за апсолютна зависимост от Русия:нефт,газ,ядрено гориво,питейна вода,сельодка и т.н. и т.н.Разбирате ли какво иска да каже бе стъргели ***!? Я ми кажете кой е алтернатива на него да управлява тая нещастна държава?НАЗОВЕТЕ МУ ИМЕТО !!!
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ти кога ли си ходил на лекции?Не се слагай нито с Първанов,нито със Станишев!Ти си един *** маркуч!
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Според Бойко Борисов кризата с руския газ е много важна, защото по този начин България ще се отърве от енергийната си зависимост от Русия.Това нещо хората на Костов го говорят още от 1995-та...Хубаво е, че се сеща след 14 години, а не след 41...Той смята още, че президентът Георги Първанов и премиерът Сергей Станишев използват случая за да си направят PR. По тази причина двамата лансирали идеята за отварянето на 4-ти блок на АЕЦ Когато се говори за ПР и Борисов всички останали трябва да мълчат.Аз не се чувам с хора, които казват едно, а вършат другоТова го оставям само с емотикони:);)Столичният кмет се оправда, че не той е причинил кръвопролитията по време на протеста пред парламента миналата седмица заради издадената от него заповед за спиране на митинга.Тук е абсолютно прав! Той се писа отпуска в сряда, когато белята стана. Негова заместничка е подписала заповедта за разпръскване на протестиращите със сила. Бойко ще избегне всякаква отговорност във връзка с бити и убити (лека му пръст на Методи Маринов Маринов).Имаше кръв, защото полицията се опита да създаде у хората впечатление, че аз съм спрял протестаЕ, ние знаем дали е само впечатление или истина! Де юре е само впечатление. Спомнете си как преди време по време на предизборната кампания за президент сграда се срина в първия ден от кампанията на Неделчо Беронов и уби две млади жени. Тогава Борисов беше за гъби в чужбина, а Цветан Цветанов 15 минути след инцидента вече обясняваше по БТВ, че сградата е на Иван Костов. Щото жена му била нещо ортак във фондацията с майката на собственика на баба си ... Тогава падна сграда в града на Бойко Борисов и той не пое отговорността беше в чужбина. Тогава подставеното лице беше Цветанов, сега - Юлия Ненкова. Утре ще видим кой...
отговор Сигнализирай
12
14merkator
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Борисов се отблагодари на създателите си-комунистите!Забраната на протеста, при очевидна инсценировка за бомба и преднамереното неинформиране на митингуващите за заповедтта на кмета е неадекватна реакция в полза на тройната коалиция!Бате Бойко сам потуши недоволството на народа по метод, типичен за ДС или КГБ!Поредния червен измамник се разкри и хората, които ще отидат да глсуват за него е все едно да гласуват за бсп и техните олигарси-перачи!Това е...уви!
отговор Сигнализирай
11
Rrrr
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Сега пък не бил спрял протеста. Спрял го бил временно. Колко отчаян лъжец, просто е разбрал мащаба на гафа, който допусна - нали се води "опозиция". Той въобще беше протв протестите - не му било времето, не му било мястото, а и не го били поканили. Последното, естествено, беше основно засегнало егото му. После каза, че ако той бил решил да оглави протестите щяло да стане страшно. Наред с това издаде заповед хората да се пръждосват. Не бяха уважили милиционерското му его.
отговор Сигнализирай
Новини