BGONAIR Live

Борисов: От Изток спряха газа, от Запад - парите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
мушитрънче
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
На теб цигарения дим май ти е последния проблем!
отговор Сигнализирай
89

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
софия мрази кмета
отговор Сигнализирай
88
НФБ
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
не е точно такава каквато се говори и прокламира и на Запад..Много се манипулира..Справка..милионите на Митьо очите..на вдовицата кюлева на ил.павлов...се намират в западни банки!парите им са добре дошли!дори срещу тези пари получават гражданство!Думата мръсни пари е за балъците!Нека и ние привличаме пари и инвестиции в България, па били те и на мръстници като буш..руските олигарси..Всичко е позволено когато е в интерес на нацията и икономическият и просперитет!
отговор Сигнализирай
87

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
*** се прегледай,напротив ,нито една негова крачка не е на място!
отговор Сигнализирай
86

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
НЕВОЛЬОООООООоооо....
отговор Сигнализирай
85
it doesnt matter
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Много си прав, но можеше да си спестиш всичко и просто да кажеш > сме и ни е страх!Не сме готови за такова нещо , за това ще си ядем дървото още дълги години.
отговор Сигнализирай
84

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
ГЕРБ СА НОВОТО БСП АКО НЕ ЗНАЕТЕ
отговор Сигнализирай
83
mi
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ти който още не си се родил имашли на понятие какво те очаква !Още като бебе ще трябва да свикнеш с цигареният дим от гостите,с високият говор от оглушалите поради неспазване на елементарно работно оборудване съседи,със студа,глада,и всички хрумвания на невидимото присъствие наречено Господ и светци,с резултатите на съдебната система ако родителите ти не са успяли да си платят сметките,с плачещите си роднини ако са ти останали след набезите на крадци и убиици и с още много много нещо,,,,
отговор Сигнализирай
82

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Така е БОЙКО много си прав, но все пак КОМУНИСТИ ни управляват а при тях това е нормално.
отговор Сигнализирай
81
kalin
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не Вярвай на комунисти.Те лъжат!Иначе гласувай ..за когото смяташ ,че ще е европеец.
отговор Сигнализирай
Новини