BGONAIR Live

Разнобой в БСП и НДСВ за пускането на 3 и 4 блок на АЕЦ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Бесепарите винаги са били руски *** и троянския кон на Русия в ЕС."- а кои са по-добри - *** на САЩ и евреите ли? Щото не мога да се сетя те да са направили каквото и да е било за българската енергетика - нито газ са ни докарали (няма и да докарат), нито АЕЦ са строили....
отговор Сигнализирай
13
инженера
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ама имаше и работещи предприятия и голям износ.
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
миналата седмица когато негативното обществено мнение срещу русия се засилваше доносника първанов насъска кучетата срещу ЕС, че тя не ни дава да си пуснем спрените блокове на аец; глупавите се подведоха по тази глупост та даже и платен митинг спретнаха
отговор Сигнализирай
11
Един луд
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да прав си ..отивам да си пия хапчетата
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бесепарите винаги са били руски *** и троянския кон на Русия в ЕС.
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Вече се разбира, че т.нар. алтернативни източници няма да се наложат в следващите 30 години. В ЕС, Канада, САЩ, Турция и Норвегия вече се обръщат към ядрените реактори. Не е толкова негативно отношението на НАТО към тях, колкото го представят у нас", заяви Марио Тагарински . Светът се ориентира към ядрената енергетика, каза още той и даде за пример Франция, в която 80% от енергетиката е атомна, също и Обединените арабски емирства, където в момента се изграждат два реактора. Миналата година международни експерти са посетили АЕЦ "Козлодуй" и румънската "Черна вода", сравнението е било в полза на българската."
отговор Сигнализирай
8
В.Б
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ти наистина си болен мозък ,като не си запознат с някой неща по добре не се излагай.
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
руски аец - 2 брояпълна зависимост от руски газликойл е руски и ползва руски нефт...
отговор Сигнализирай
6
Един луд
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Евреина който има голяма вина за бедността на българския народ ,,сега философства ,, а мафията се кара какво да прави --едни са гушнали милиони за затварянето на АЕЦ , други пак искат милиони от мафиотски ток,,, трети искат да ни изгонят от Евросъюза понеже представлението свърши--(няма фондове ,постоянни обиди за това че са крадци и мафиоти) ,,,,няма изкупителни жертви (крадци на еврофондове) защото ако има "птичето" така ще пропее че има вероятност да падне цялото правителство,,,на фона на всичко това ,ще бъдем свидетели на нови грешки от все по прозрачната държавна мафия,,,а г.Паси май забрави кой отвори пътя на еврейската мафия --Балкан ,,,и много други сделки няма да се учудя ако Гад Зееви е негов братовчед
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мисля, че ще е добре ако пуснат блоковете. Не заради газовата криза, това няма нищо общо, но заради многото работни места в северозападна България. Там проблемът с работата е много сериозен и отварянето на блоковете би било добре дошло. А коментарът с ел. лампата е много правилен :) За пускането биха били необходими поне 3 месеца подготовка + съгласието на европейската комисия.А относно коментара че трябва да се вложат в АЕЦ Белене. Там парите ги дава Русия. Наскоро мисля че преведоха 500 млн. А и за сега работата върви по план (да не повярваш).
отговор Сигнализирай
Новини