BGONAIR Live

Разнобой в БСП и НДСВ за пускането на 3 и 4 блок на АЕЦ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
пак ще има купониипак ще има мизерияи така ще е докато поне 4% от избирателите дават гласа си за продажните комунисти
отговор Сигнализирай
23
НФБ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Имахме атомни реактори и газа течеше без прекъсване но имахме режим на тока!и въпреки многото работещи предприятия за разлика от момента, по онова време заплатите бяха по 50$ или 200лв при черния курс 1$:3...4...5лв!Имаше и ученически и студентски бригади..много интелектуалци бяха изпращани в помощ на строителство...Имаше трудови войски!Ха обясни отворко такъв защо тогава живеехме бедно!чакаше се 10г за "ладичка"старата таратайка струваше по-скъпо от новата!За апартамент панелка влогове по 20г..лихвоточки!чакаш за телевизор или търсиш връзкидаваш пари за мебели на работника за да те "уреди" за даден вид секции или гарнитура..А активните борци се уреждаха с предимство!И децата им влизаха и завършваха ВУЗ с предимство!Кой ходеше по командировки на Запад?На кой децата имаха възможност да учат на Запад?БСП+ДС=ГЕРБ...АТАКА...ЛИДЕР...ВМРО... Времето е малко да убедим нашите близки приятели и познати от провинцията да гласуват срещу червената мафия!Да си прибират парите предлагани им по изборите и да гласуват смело срещу местните червени велможи1Да доказват след това кой за кого е гласувалТова са си вашите пари , откраднати от тях..
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В wikipedia има една много хубава статия - List of nuclear reactors (Списък на ядрените реактори- в целия свят). Вижте например какъв голям е списъка с централи и реактори на Япония - цяла страница от статията не стига за да се разгледа списъка с ядрените реактори на японците.
отговор Сигнализирай
21
инженера
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това се опитвам да им обясна на някои хора.
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Стига с тея смешни слънчеви - електричеството което произвеждат е в пъти по-малко от това което произвежда една атомна централа! И сравнението със Чернобил е неуместно - защото той е бил с друг модел реактори!И САЩ и Франция и Япония са пълни с атомни централи - и планират строежа на още доста такива!
отговор Сигнализирай
19
инженера
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Строят! Нали трябва да се усвояват еврофондове. Ама не очаквай тия слънчеви централи да задоволят нещо.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
бъдещето не принадлежи на ядрената или термоядрената енергия; чернобил сложи точка на ерата на АЕЦ-овете
отговор Сигнализирай
17
РУСКИТЕ БОМБИ СЪС ЗА
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
.... ЦЕНТРАЛИ ЕКОЛОГИЧНО ЧИСТИ , БЕЗВРЕДНИ И БЕЗ РАЗХОД НА ГОРИВО И КАКВОТО И ДА Е ! В СТРАНЖА И РОДОПИТЕ ГЕРМАНО - КИТАЙСКО ЕНЕРГЙИНО ДРУЖЕСТВО СЪЩО ИЗГРАЖДА СЛЪНЧЕВИ ЦЕНТРАЛИ ! СТИГА С ТИЯ ЦЪКАЩИ РУСКИ БОМБИ ! ЧЕРНОБИЛ ОЩЕ НИ НАНАСЯ ПОРАЖЕНИЯ , МАЛКО ЛИ НИ БЕШЕ !
отговор Сигнализирай
16
инженера
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бъдещето принадлежи на тремоядрената енергетика, там трябва да се насочим за овладяване на термоядрения синтез.
отговор Сигнализирай
15
инженера
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз съм се занимавал в областта на възобновяемите енергийни източници и съм правил изследвания върху слънчева електроцетрала. Повярвай ми, че освен АЕЦ друго не виждам, което да покрие върховите товари от предприятия и т.н. (изкл. ТЕЦ-овете заради околната среда). Това с ВЕИ става, ама ще трябва много съображения, режими и т.н. Не слушай приказките на бели якички, които си няма и грам на понятие от енергетика.
отговор Сигнализирай
Новини