BGONAIR Live

Разнобой в БСП и НДСВ за пускането на 3 и 4 блок на АЕЦ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

54

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Соломон Паси, Меглена Кунева и Симеон Сакскобурготски да бъдат разследвани от прокуратурата заради затварянето на 3 и 4 блок на АЕЦ "Козлодуй".Това предложи независимият депутат Минчо Христов след официалното откриване на кампанията "Искам светлина". Откриването бе съпроводено от представяне на филма на Тома Томов "Върнете Козлодуй". Според Минчо Христов тримата носят отговорността за затваряне на блоковете. "
отговор Сигнализирай
53

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
хора вие искате една катастрофа в козлодуй
отговор Сигнализирай
52

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
След като обстоятелствено описва опитите на Гамизов в бизнеса - успешни и неуспешни - Велева посочва, че след 2001 г. той е създал няколко компании за бизнес услуги и ги регистрирал в "Младост"2, където и досега живее със семейството си.През 2002 г. учредил сдружение "Национален клуб по приложна стрелба-Динамик" заедно със сина на някогашното идеологическо величие на БКП Венелин Коцев.След това интересите му се насочили към енергетиката. Провалил се в бизнес с японската компания "Мицуи", която искала да пробие в българските ТЕЦ-ове.Пробвал се и в други ТЕЦ-ове, в АЕЦ "Белене", но все удрял на камък. Интересите му го сблъскали с Богомил Манчев, шеф на Българския атомен форум, чиято фирма "Риск инженеринг" е архитект-консултант на "Белене". Гамизов кратко коментира пред "Труд" : "Ние знаем как да се справяме с хора като г-н Манчев".Движи се с многолюдна тежка охрана, разказва как фирмата му предпазва големите корпорации от изнудвания на криминални и политически субекти, но не казва кои са му партньорите и контрагентите.Според Валерия Велева като политически коментатор любимите му теми са "путинизация на политиката", "първановизация на бизнеса", енергийната мафия, която "може да пробва да направи преврат у нас" и заплашеният от покушение премиер Станишев.Виждан е да влиза с охраната си в Министерския съвет, за да говори с "икономически съветник".
отговор Сигнализирай
51

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
De e Kalofer , de e Kalifornija. De e Japonija, de e Moskva i Sofia. Te pijnaite rusnaci edna kola ne mogat da sglobjat , pa kamo li rektor. Ama kato bylgarijata iskat da si ostanem satelit na Rusija , da se opravjat. Sledva6oto e iskane na onja kratunko Pyrvanov 6te e da izlezem ot EU , i togava begom .........
отговор Сигнализирай
50

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
от *** - Публикуване: 19.01.2009, 14:57
отговор Сигнализирай
49
boristodorov56
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
СТЕФАН ГАМИЗОВ: В България има нелегален износ на електричество, знае се кой се занимава с този бизнес, нещата не са тайна. Българската енерегетика трябва да бъде поставена под особен надзор заради тежките криминални практики, които се създават от нея. АЕЦ Козлудуй никога няма да се измъкне от ситуацията, в която се намира, защото проблемът е корупцията. Проблемът е, че всички знаят, че вътре се въртят огромни корупционни схеми. Европейският чиновник разсъждава по следния начин, това е като в борбата с тероризма - не можеш да вярваш на корумпиран човек. Ако ще и да е най-големият специалист, там където има корупция, възможно е своята компетентност този човек да я подмени срещу пари.Ако искаме да не бъдем третирани по този начин трябва да оправим първо въпроса с корупцията. Преди малко показахте една тъжна физиономия на един бивш директор на АЕЦ Козлудуй. Попитайте го колко пъти е бил трезвен за четирите години когато беше шеф. Знаете ли, че съм говорил с двама европейски чиновници и един чужд представител на фирма, които са ми разказвали, една и съща история за неговите алкохолни изпълнения. В България си разиграваме срамни пиари! Докога няма да казваме истината такава каквато е? Човекът просто имаше проблем с алкохола и той го демонстрираше пред всички, които идваха при него. Как очаквате положително отношение от европейските чиновници, които отиваха в българската централа и заварваха този човек доста често с шишето с водка.
отговор Сигнализирай
48
boristodorov56
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТОВА, КОЕТО ЦИТИРАШ ОТ КОГО Е КАЗАНО И КЪДЕ?Баломосваш лековерните!
отговор Сигнализирай
47

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много предложения за слънчеви и вятърни централи, но никой не си е направил труда да провери, колко им е цената - как ви се струва 1 лв. за киловатчас? По света природозащитниците скачат срещу гората от въртящи се перки. Представете си Черноморието цялото "засято" с мачти и въртележки - сбогом плажен туризъм! Помислете преди да пишете ...
отговор Сигнализирай
46

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Соломон Паси е заклет враг на България! Да върви в любимото си Косово при Тачи. От такива "загрижени" политици, които работят против България за чужда сметка - да се пръждосва от държавицата ни.
отговор Сигнализирай
45
kk
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Срам ме е, че начело на държавата България, стоят такива хора. Моето твърдо разбиране е, че държавата трябва да се управлява от МЪЖЕ - държавни МЪЖЕ. Точно това липсва на България в момента.
отговор Сигнализирай
Новини