BGONAIR Live

Командира стреля по Гоце: Създаваш антиевропейски настроения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

160
The Beatles
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пиебалгс: Няма доказателства, че Украйна е крала газ20.01.2009Европейският съюз не откри доказателства в подкрепа на руските обвинения, че по време на газовата криза Украйна е крадяла руски газ, предназначен за европейските клиенти, заяви днес еврокомисарят по енергията Андрис Пиебалгс, предаде АФП.Нямам доказателство Украйна да е вземала газ без разрешение за това, посочи Пиебалгс на съвместна пресконференция в Киев с украинския премиер Юлия Тимошенко. Той изрази задоволство от подновяването на транзита на руски газ през Украйна за Европа и го окачестви като огромна крачка напред. Еврокомисарят подчерта, че това е станало възможно благодарение на глобалния 10-годишен договор между Руската федерация и Украйна. /БГНЕС /БГНЕС
отговор Сигнализирай
159
Константин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гадното Гоце да не се прави на народен президент... За какво са ни тези спряни БОМБИ 3 и 4 блок... да нарпавят 7 и 8 нови хубави... блокове... та ние и сега изнасяме електроенергия !!! НЕ ЛЪЖИ ХОРАТА ГАДНА КОМУСТИЧЕСКА К..ВО !!! КОСТОВ НУЖЕН СИ НИ !!! Ти напред и ние след теб !!! Чичките не знаят англииски в атомните централи... и за това си искат руските боулуци.. защото много малак % от БГ искат да се развиват другите като си изградят някакво ниво и го подържат цял жовот
отговор Сигнализирай
158

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
При Костов държавата гонеше мафията, а сега мафията си има държава в лицето на Гоце и БСП.
отговор Сигнализирай
157
ДЕМО
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ей ЧЕНГЕТА, я по-кротко! И един процент да сме, какво от това? На който не му харесва да си ходи! За мен, Костов казва това, което го мисля и което искам да чуя от лидер (и още по-добре от Командир! Хубаво е да си заслужил прозвището Командир, нали? А съвсем друго е да си заслужил да си Гоце, или Виктор-Петър Стоянов, или Сава, или Картончик и т.н. Или Хамстер, напр.:)) 0свен това партиите си остават партии и когато управляват и когато са в опозиция. С върхове и спадове. Така е навсякъде. Идеите, които произвеждат Костов и ДСБ за България са ми по душа. И в управление и в опозиция. Не съм член на ДСБ, но те са ми нужни! Освен това, имам и право на личен избор и преценка, нали? Затова не разбирам с какво ви пречим.
отговор Сигнализирай
156
?
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хората май се събуждат от хипнотичният сън в който ги въведоха платените от КГБ- мафията дезинформацйонни медйи ! Но България загуби 8 много ценни годин , за който ако беше г-н ИВАН КОСТОВ , щяхме да сме догонили и дори задминали Полша , Унгария , Чехия Словакия ! Жалко , че хората повярваха на жалкият измамник , представящ се за цар , който успя да прокара намесата във вътрешните работи на суверенна държава от страна на руското ФСБ посредством КГБ мафията ! А про руската БСП досъсипа , доограби и доколонизира българската икономика и сужернитет и България , дори в ЕС си остана още по - зависима от иимперска Русия ! Мисля , че ИВАН КОСТОВ би могъл наистина да деколонизира България и да върне сувернитета и , и да върне доверието към страната ни на инвестиционият ринг ! Хората осъзнаха истината , но страната ни е сас съсипан емидж , крайна бедност сред хората и на прага на икономическа катастрофа , независимо от много шумно рекламираният излишък ! И злишък , но , пътищата в страната са в окаяно състояние , училища , болници , АРМИЯ ПРЕД КОЛАПС С БЯГАЩИ ЛЕТЦИ И ДРУГ ОСОБЕНО ЦЕНЕН КАДЪР ! Бедстващи пенсионери , не ходещи на училище деца ! И много други изоставени от държавата сектори като животновъдство , растиниевъдство , овощарство и други! Държавата абдикира от свойте граждани и ги лиши от милиярдите структурни фондове на Европейският съюз , което е национална катастрофа за страната ни и то без война ! Корупцията разяла БКП и сателитите и БСП , НДСВ и ДПС нанесе непоправими щети на нацията ни ! Радващото е че все пак нацията се пробужда !
отговор Сигнализирай
155
nekorumpiran
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
командирът трябва да каже защо махна 8-9 министри от своя кабинет през 1999 г. ! Време е да говори...
отговор Сигнализирай
154

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Що не му направите една тутурутка на вашия черен вожд.Ненормални фанатични костовисти.
отговор Сигнализирай
153
костовист
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не помните ли СИК, ВИС, МИК и другите? По време на Костов мутрите излязоха на светло и станаха собственици на барчета, вместо да рекетират. Виж чудеса не стават. Костов не може за 4 години от една мафиотска държава да направи Швейцария, но не беше с муртите - иначе щеше да е така както е сега при БСП. Ако Костов беше с мутрите, още щеше да е на власт. Тошо Тошев, ченгето нямаше да го нарича "убиец". Вестниците нямаше да пишат против него, общественото мнение нямаше да се манипулира. Но Костов не е с тях, затова атаката срещу него е яростна. Трудно е в държава в която всичко е в ръцете на ченгетата. БСП направи да сме такава държава.Когато БСП беше на път да върне мандата през 1997, мутрите бяха готови да излизат по улиците но да не дадат власта. Познавам лично хората. Ако Божков беше вземал по 10% по улиците щеше да има кръв. Хора близки до Божков щяха да се мятат окървавени в канавките, както става с хората на Гоце, който раздава европейски пари и държавни поръчки.
отговор Сигнализирай
152
ХАН КРУМ - ЗАКОНОТВ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
........... червените промити гангренясали мозъци на мафиотските кратуни и техните *** , за това , че не им ги отрязахме на 10 .01 1997 г . и не ги набучихме на колове от София до татовия им Правец ! Сега такава грешка не трябва да се допуска ! ха ха ха ха ха ....................
отговор Сигнализирай
151
Б....
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
МОНАРХОКОМУНИЗЪМА=НЕДОНОСЧЕТО НА ГУБЕРНИЯ БЪЛГАРИЯ
отговор Сигнализирай
Новини