BGONAIR Live

Командира стреля по Гоце: Създаваш антиевропейски настроения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
Българче
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Забележителна неграмотност във всички червени коментари!!!Показателно!!!За мен е гордост че не съм от тях и че ще симпатизирам и подкрепям сините и по-конкретно тъмно сините!!!
отговор Сигнализирай
129

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И като се топлим с ток, да не би по време на газовата криза да ни е спирал тока, поради недостиг?!Да не би НЕК като почне да продава ток от 3-ти и 4-ти блок ще даде парите на химическите или стъкларски заводи, които претърпяха загубите?!Тази печалбичка, за която се облизва енергийното лоби, Ковачки и неговите кученца от НАПРЕД и за която са готови да ни омаскарят пред Европа не е за народа! За народа ще са обясненията, че сме зле, защото "лошата" Европа ни е наказала за неизпълнение на подписани договори и затова сме с по-ниски заплати от Молдова.
отговор Сигнализирай
128

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
127
ЛАВРЕНТИЙ ПЕТРОВИЧ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ХУМ ВЕЙ БИНИТЕ на соца са обсолютно неграмотни!
отговор Сигнализирай
126
Вили
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Новобогаташите в България имат възможност да плащат на участници във форума, за да защитават управлението на тройната коалиция.Техните платени хора имат най-зли езици, когато нещо се отнася до Костов или до Сидеров. Защо? Защото именно Костов и Сидеров искат да се разследва незаконното забогатяване на много хора. Ако народът успее да смени управляващите ще видите колко много милионери и милиардери ще напуснат България. Те вече са си закупили имоти и къщи в Америка и на други места по света. Много им здраве! Такива алчници не ни трябват!
отговор Сигнализирай
125
чугунена чутора
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
МИ ОТИ ТОГИЗ РАЗВАЛИО КУМАНИЗМО, ДУРГАРЮ?МИ ТО И СИГИ ИМА КУМАНИЗЪМ - В КУРЕЯ И КУБА - ВРЪЙ ТАМ!ПА ВОДИ И ЗА РУЧИЧКА И ЦЕЛИЯТ НАТОВАРЕН ТРАМВАЙ ИЛИГО ДЖАСАЙ КЪМ ОРЛАНДОВЦИ!
отговор Сигнализирай
124
smoke_chiba_chiba
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Както винаги изтрел в десятката
отговор Сигнализирай
123

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе тоя *** Костов с тия мизерни проценти на поткрепа на какво се надява.Мрази Първанов и не може да си преглътне егото,че го нрече публино преди години шеф на мафията в България.Стига с тия глупости за комунизъм при тоя всичко е на лична основа.
отговор Сигнализирай
122
вятъра на промяната
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И комунисти,и костовисти-все у лево !Кво става тука бе!?:))
отговор Сигнализирай
121

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Що не се застреляш бе *** комунистически?1.Кой финансираше бсп.ВИС и СИК? 2.Кой създаде ДС и превърна България в перачницата на Руската мафия?3.Кой открадна 20 000 000$ заедно с Акрам с едно "много здраве от др. Луканов"?4.Кой наложи цензура сред медиите и не позволяваше критика? 5.КОй вместо да се застъпи за реакторите преди да ги спрат както направи Костов, подписа като селски кмет а сега иска да плюе на подписа си? 6.Защо когато на хората им писна и излязоха на протести, *** им спретнаха тоя мутренско-милиционерски номер? 7.Кой докато беше в опозиция се заканваше да вземе откраднатото от царвуля, а като се докопа дио властта започна да краде заедно с него и агент Сава? Отговорът е само един - комунистите, защото са червени крадливи ***.
отговор Сигнализирай
Новини