IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рекламната кампания на БСП им изяла главите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

79
raylight.blog.bg
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Синя коалиция - образована, интелигентна и почтена България е с теб!
отговор Сигнализирай
78
BenSherman
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Идват избори, хайде ГЕРБ!България е с вас!!!!! БСП, са изпята песен, вече дори и долните комунисти видяха ,що за хора ни упрвалявата, видяха се връзктие им с организирана престъпност( протеста на 14 януари) видяха се кражбите им,видяха се източваниците на ДДС , видя се източването на европейските фондове, видя се бездействието им, видя се дупедавщината им, видя се слабото им "управление" лъсна им ***, нямаше ден в който в София да няма протести, на прозиводители, Кремиковци, студенти И ВСИЧКИ ТЕ НЕДОВОЛНИ ОТ БСП!!! И ВЪПРЕКИ ВСИЧКО БЪЛГАРИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ!!!
отговор Сигнализирай
77

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
След 4 години главен секретар на МВР и още толкова кмет на столицата Бойко Борисов също демонстрира удивителни сходства с хората, срещу които се бори.С годините тщеславието му не намаля и днес се състезават със Станишев кой повече "лайфстайл предавания" да уважи. По-лошото за Борисов е, че вече разсъждава като лидер на стогодишна партия. Тройната коалиция "процедурно" води с 3 на 0 в изборния мач, малките десни партии правилно съобразяват, че общите мажоритарни кандидати са един от малкото шансове да върнат гол. Но ГЕРБ не иска и да чуе, тъй като така ще се пренебрегнат местните им структури. Тази "грижа" за дясното напълно съвпада със скорошните откровения на Борисов, че е зависим от съпартийците си и техните интереси не бива да бъдат пренебрегвани. Това не е онзи ведър младеж, който при учредяването на ГЕРБ размахваше пръст на делегатите и гарантираше, че никога партията няма да се отклони от принципите си.Но Борисов в някои ситуации парадоксално прилича и на Ахмед Доган. Тъй както Сокола бе искрено ядосан на обществото, че вместо да го награди за заслугите му към етническия мир, се интересува от смъртта на Ахмед Емин, така и Борисов убедено вярва, че никой не бива да се вълнува от връзките му със Сретен Йоцич. Борисов дори си поиска орден "Стара планина"... Да не би и двамата да са се качили на обща летяща чиния?
отговор Сигнализирай
76

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ей в България дал господ,не разбрахте ли ,че докато не се обединят за общото благо на страната ще си тънем в нищета и престъпност.А и като цяло те са затънали всички до гуша и ако не ги притиснем с протести няма да се опомнят.Няма Боико няма Сергейчо и този онзи .
отговор Сигнализирай
75
до 70-ти
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това дето си го написал ... вярваш ли го? Ако е така продължавай да се радваш на "най-успешният ни премиер" ... още няколко месеца, че после няма да има радост за теб!
отговор Сигнализирай
74
Поръчков социолог
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мира засрами се. Няма българин, който да има малко под бретона и да не разбира за какво става дума. Ченгетата правят партия и наливат пари за да и помпат рейтинга, ДАНС снася документи и информация на Лудото Яне. БСП мълчи, може би защото знае какво трябва да стане. На тия платени социолози, даже "Добър ден" им е съмнителek. Сравними ли са Станишев и Борисов? Отговорете си сами.
отговор Сигнализирай
73

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кой изобщо се интересува от БСП?
отговор Сигнализирай
72
НФБ
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
БСП+ДС=ГЕРБ..АТАКА...РЗС...НДСВ...НАПРЕД..ЛИДЕР.. Гласувам за синята коалиция!Искам да съм ЕВРОПЕЕЦ В БЪЛГАРИЯ!Съединението прави силата!България над червените мафиотски интереси!след 10г Войни , който е гледал днес телевизия видя с очите си и чу с ушите си какъв е жизнения стандарт в съседна Сърбия!!Максималната пенсия е вече 1100ЕВРО!пенсията е 70% от заплатата!!!
отговор Сигнализирай
71

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
тези гяволи дето ви мъчат
отговор Сигнализирай
70
Крис
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да пази Господ от управлението на герб-оод. Станишев е най-успешния премиер , и ще гласувам за него , както и всички мои познати. И за всички , които злобеят , много повече млади хора от колкото можете да си представите подкрепяме БСП!!
отговор Сигнализирай
Новини