IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

35% от учителите ще напуснат, ако им искат зелен сертификат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

180
Талибан
преди 3 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
До доцент в ТУ-София - от къде бе? От над 20 години учителската професия е толкова "желана", че редовно специалността в СУ седи полупразна и приемат по бал. От гимназия, от 30 човека клас, 30 влезнахме в университети и познай колко за учители.. 0! Ако имаше толкова много желаещи за учители един куп народ щеше да си гледа пенсията, вместо да се занимава с разглезените и недисциплинарани коп...деца. Знаеш ли колко учители по специалност има в кол центрове?А знаеш ли каква е разликата в заплатите?
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Ще внесем от Германия и Швеция.
отговор Сигнализирай
178
1234
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 28
35% от българските учители казват, че биха напуснали системата при въвеждане на зелен сертификат Ще напуснат друг път. Къде ще намерят толкова малко работа и големи отпуски
отговор Сигнализирай
177
Талибан
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 6
Ами учителите да гледа какво се случва на запад и сами да си отговорят - ДА, ще бъдат задължени! ДА, децата над 5 години ще бъдат задължени да бъдат ваксинирани! "Безплатните" тестове ще са до време. НЕ, сертификатите няма да са обвързани със заболеваемостта! Веднъж въведени, никога няма да бъдат премахнати, а не всеки 6 месеца ще трябва да бъдат подновявани с нова доза! Антителата нямат значение!Целта е уфтсете да се набодат! Така, че учители (не само) много добре да си помислят какво ще правят
отговор Сигнализирай
176
Радев
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
спокойно ще ги вземем в армията децата. че ги обучим, ваксинираме, пострижем, ще марщируват, козируват и ще бъдат най доброто пушечно месо за нашите американски партньори и руските ни братя. по физическо че ги пускаме по американските полигони да бегат. така че учители мъчители ако си мислите че ше ми извивате ръчичките, херю мюсявя че ви издърпа ушичките.
отговор Сигнализирай
175
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 25
Едни от най добре заплатените бюджетни служители които би трябвало да са цветът на нацията,учители и лекари били против ваксинацията,нямам думи!
отговор Сигнализирай
174
доцент в ТУ-София
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 29
Да напускат! И без това заплатата на гимназиален даскал е по-висока от моята .... Веднага ще им намерим заместници!
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 14
А някой говореше че родните будители били цветът на нацията!
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
До 136 Ако наистина има "млади колежки", които го вярват това, ами не, не желая такива умствено оперирани да ми учат децата.
отговор Сигнализирай
171
хаха
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 33
ами учителите изглежда са пpоcтu хора. Винаги съм го подозирал.
отговор Сигнализирай
Новини