IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Урсула фон дер Лайен: Не знаем всичко за Омикрон


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Хемус
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
То туй не знае мъж ли е жена ли е,тръгнало да се чуди за вируса!Едно е ясно участвала е в опити стил д-р Менгелел щом е народила един футболен отбор!
отговор Сигнализирай
18
(-_-)
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Ние пък знаем, че сте просто едни артисти, които са изцяло подчинени на разни болни мозъци, които притежават над 90% от благата на тая земя и си мислят, че ще прекроят света както си искат.. Може и да стане, но може и да не!
отговор Сигнализирай
17
Стихотворение
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
Омикрон в тялото нахлува, омикрон дроба бял атакува!Омикрон е вирус най-коварен, всеки без ваксина ще е яростно попарен!Ваксината спасението гарантира, вируса безмилостно матира! Сложете си ваксина днес и намаление на тока ще получите към ЧЕЗ! Ако антиваксъри сте вие, рискувате омикрон без време да ви затрие. Жена ви на чужд ще се претрие, детето ви с ракия ще се пропие!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ще е най-силният от съзвездието на мутациите на микроните.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Следващ щам Урсолорон
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ако знаете езици, пишете в чуждите сайтове. Там голяма част все още са умопомрачени. Отворете им очите.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Айде и акушерката излеза да дава съвети за виросите. Нищо не знаещата и нищо неможещата пионка на глобалисткия цирк ковид.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Само 5- 6 такива трябва да изчезнат безследно и вирусът ще изчезне заедно с тях.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Омикрон, омайгод, орсола.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
През 2014 Урсула фон дер Лайен е назначила като секретар по въоръжението Катрин Сюдер - успяла бизнес дама, която е работила 14 години за американската консултантска фирма McKinsey. През 2015 и 2016 година McKinsey изведнъж са получили договори от министерството на стойност 250 милиона евро, при декларирани от ведомството само 5 млн. за консултанти.
отговор Сигнализирай
Новини