IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Д-р Виткова: Българите не са антиваксъри, страхуват се и четат фалшиви новини


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
Чафут Смукалбърг
преди 3 години
Харесвам 38 Не харесвам 2
Най ме кефят в Израел - всички с по четири дози и всички болни
отговор Сигнализирай
79
nimportequi
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 24
Тръгнали да спасяват празните кpaтyни. Оставяй ги надолу по пързалката да се трепят по-добре без тях.
отговор Сигнализирай
78
Гошо Рапирата
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
Не сме антиваксъри, ама за едно грипче да правим ппаники и истерии... Няма да стане
отговор Сигнализирай
77
Име
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Браво, Миме! Браво, Виткова! "Капацитет" сте докторе, Мими Виткова!
отговор Сигнализирай
76
бай Тъпчо
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Eeeee тука като четеш, всеки си пише своята истина. Кой знай, кой не знай, ама за истината говори и неговата истина била по-истина, та и най-истината от истините.Аз само една истина знам и нея ще ви кажа-Идете на гробищата! Тя е там и никой не може да я оспори. Преди, като отидеш за почит на родители и близки-тихо, спокойно и тук-таме някой като тебе приклекнал свещ да запали.Сега-всичко разровено и нови покойници във всеки стар гроб с дървени кръстове пред старите паметници.Туй е истината!
отговор Сигнализирай
75
НАПЪЛНО НЕВАКСИНИРАН
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
А информирано съгласие ще пишем ли?
отговор Сигнализирай
74
Напротив, дрОгарке
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Имайки предвид условията, в които е живял, българинът е НЕДОВЕРЧИВ към всичко, което се прави за "негово добро". Сляпо се доверяват ония, дето не мислят как да оцеляват.Па и се поизучихме, та взехме да четем и чужди научни публикации. Ти си пей лекциите по пропаганда и агитация и вярващите все повече намаляват.
отговор Сигнализирай
73
ПХ
преди 3 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Ние просто престанахме да бъдем наивни и лековерни. Доста са ни лъгали и придобихме навика да анализираме, сравняваме, проверяваме и препроверяваме дадена информация.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Итс Дъ Омикроня!
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Просто българите имаме горчив опит и сме се научили да разпознаваме кога се опитват да ни преметнат.
отговор Сигнализирай
Новини