IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

62.5% са „за“ развитието на ядрената енергетика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Ето и отговора на въпроса "колко процента са тъпите коп*лета в България" - 62.5%
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
62,5 % не желаят да банкрутират със сметки за ток и да няма с какво да купят храна за децата си.
отговор Сигнализирай
37
изгори за да светиш
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
На 62.5% им се яде пак чернобилски салати
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
..."Само 7% обаче са високо информирани по въпроса" !....а когато останалите се информират ще бъде късно !
отговор Сигнализирай
35
Май Манолов
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
"Инвсестиция" за 30 милиарда, която ще започне да се "изплаща" след 30 години...уникално. Даже червените *** и *** им подръжници твърдят, че на Турция(които ще построят 2 или 3 АЕЦ през това време) сме щели ток да продаваме... Какво ли очакват въпросните 62.5%-че тока веднага след референдума ще е без пари ли...? Ако приемат строежа, би трябвало гласувалите ЗА да покрият разноските, защото аз не искам и децата ми да плащат дълговете на слабоумните.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
33. От къде Цехове и Специалисти ?Боже ама този от къде дойде ? Нали българските специалисти след дипломиране нямат работа ?От къде Германия има специалисти - образователната система отговаря на нуждите на средните високо технологични предприятия от 2005 г и тода е държавната им политика , за която е нужна електроенергия ..
отговор Сигнализирай
33
гранов
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
при технологично изостанала страна ,като БГ, вече без адекватни кадри и повсемесна далавера е лудост стоителство на АЕЦ
отговор Сигнализирай
32
Ангел
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Доц. Янко Янев: В Чехия ще строят реактори от типа на АЕЦ "Белене"ГЕРБ-Бургас: Турция може да строи АЕЦ до РезовоФранция строи АЕЦ в ТунисФранция и Тунис подписаха споразумение за сътрудничество в сферата на атомната енергетика, предаде RFIБългари строят АЕЦ във Франция12.01.2011г, 09:21чРаботници от Източна Европа строят ядрен реактор от ново поколение във Фламанвил, в Северозападна Франция, съобщава сайтът europe1.frодина и половина след голямата ядрена авария в АЕЦ Фукушима, в Япония ще бъде построена нова атомна електроцентрала. Компанията оператор Джей пауър е взела решение да възобнови строителството на станция Ома в префектура Аомори, което беше преустановено след събитията от март 2011 г. Това съобщи пред ИТАР-ТАСС официален представител на компанията.
отговор Сигнализирай
31
Samo minavam
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Референдумът,няма задължителен характер.За да се построи АЕЦ,трябва да се затворят Мариците,заедно с всички миризми и ***.Там има намесени толкова интереси,че бедна Ви е фантазията.Лек пример,за да се почне там работа,трябва връзка с ранг зам-министър и 5 цифрена сума.Впрочем в Козлодуи,има назначени ветеринари а шефа е виден партиен лидер и счетоводител в детска градина.
отговор Сигнализирай
30
аС
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Една ядрена централа е перла в короната на една национална икономика , за която и да е била държава ! Тя е независимост, самочувствие и гарант за мир ! На тикива места военни действия не се водят !
отговор Сигнализирай
Новини