IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Здравната комисия каза "не" на пушенето на закрито


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

189
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Голям протест , събрали се 5 пишлигарина и 20 ( със видимо психични отклонения) и ще ми казват дали АЗ да пуша ,и каде да пуша...Като не ви отърва си стоите по къщите и никой няма ви пречи !
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Вкъщи пушите на тераса, ама иначе ви е студено навън...
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Не мога да разбера защо не се протестира за съществени неща?От въздуха с чужди самолети ни пръскат с химикали съдържащи стронций,алуминий,барий.Това е факт в страната ни.Първият път като забелязах това ,врабчетата на ята панически се чудеха на къде да поемат.Това всичко в "Аерозолни престъпления.Сайт за разконсперирани"Вижте и какво правят в Индия,Африка,борят се срещу ГМО.Филма "Семената на свободата"Има го в интернет.Тука се отглежда царевица с ГМО,,животните не искат да я ядат.
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
До СССС:Ти като искаш си дръж твоите деца у вас , а не ми давай акъл как да се отнасям с моите !
отговор Сигнализирай
185
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
До 211: Аз нещо друго мое да ти подам, така доколкото те разбирам обичаш да си играеш с нещо в устата.
отговор Сигнализирай
184
Ленин
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
12 годишните им дъщери се плющят за една водка, нямат пари за хляб, тръгнали за цигари да правят протести...Ами лош е мат'ряла, спор няма!
отговор Сигнализирай
183
фен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Опа Красавец я си стой в хамърско но и за там си мери приказките и глупостите който пишеш.
отговор Сигнализирай
182
Красавец
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
Изключително *** и *** народ - скача само тогава, когато някой му спре цигарите или бензина...Живеете като скотове, а иначе това, че не можете да пушите в заведенията ви е проблем! Няма да се оправим, няма...В САЩ отдавна не се пуши в заведенията, в България случате чалга и димите като ***! После защо младите бягаме - заради простотията, и в България мога да се издържам със знанията и уменията си, но простотията ми идва в повече!
отговор Сигнализирай
181
фен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
А Апис дали се сеща ние какъв можем да му го спретнем на него
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
До АписНе се оправдавай, че смърдиш от цигарите на някой си.Ти явно просто си си смръдлив/а.
отговор Сигнализирай
Новини