IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

БСП и ДПС вече не искат Пеевски в ДАНС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

204
дядо Боцко
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Много бързо пребори орг.престъпност. Вече спокойно ще ходя до кварталния магазин.Друг е въпроса,че ДАНС се занимава със съвсем др.дейност,но кой да каже на Мая Манолова това .Ама тя е адвокат ,откъде да знае ?!? :)
отговор Сигнализирай
203
Duma
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
И не се ли срамуват да стоят пред портретите на Каравелов и великия Ботев
отговор Сигнализирай
202
Duma
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Какво сте накичили тези еничари?Вън турско-комунистическата мафия.
отговор Сигнализирай
201
ubuntu
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Българи ! Гледайте всеки ден не живо реалити формата "Съвремнни Башибузуци" с участието на БСП, ДПС и Атака и специялната подкрепа на Слави Трифонов и Бареков
отговор Сигнализирай
200
АМИ ДА....
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
...ТЕ УТРЕ , НЯМА ДА ИСКАТ И СТАНИШЕВ!ВЕЧЕ ВЪРВИ ПОДПИСКА В ПАРТИЯТА!Не може да загърбиш , цялата политика на Партията си и да я превърнеш в средство за уреждане на лични политически сметки със Б.Борисов и Ц.Цветанов.ПРИ ДЕМОКРАЦИЯТА --НЯМА МОНОПОЛ НАД ВЛАСТТА!МОНОПОЛ ВЪВ ВЛАСТТА ---ТОВА Е ФАШИЗЪМ И КОМУНИЗЪМ!!!
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Станишев е най-големият противник на БСП. След този автогол, ББ отиде да подготви белия кон.
отговор Сигнализирай
198
trendi
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Случаят Делян Пеевски е големият ход на Ахмед Доган за провокация в държавата. Султанът отвръща на удара. Той има ресурс да разпали много големи размирици. В четвъртък Ахмед Доган извикал Орешарски и му поставил ултиматум или Пеевски, или си отиваш и носиш много здраве на Станишев. Това каза пред агенция ПИК Осман Октай, един от основателите на ДПС.Ахмед Доган е в основата на назначаването на Делян Пеевски, категоричен е Октай, който е бивш зам.-председател на ДПС. Затова Лютви Местан, Сергей Станишев и Пламен Орешарски мънкаха и не можеха да обяснят в Народното събрание какво се сл
отговор Сигнализирай
197
от протеста
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
А народът не иска БСП, ДПС и Атака в парламента. Вън!
отговор Сигнализирай
196
rigre
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Оттеглянето на Пеевски не е достатъчно.Нужни са нови избори и смяна на основни положения в Конституцията.Избори да се провеждат дотогава ,докато в парламента има стабилно мнозинство,което ще започне да изпълнява основните искания на народа.
отговор Сигнализирай
195
Юруш
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
ЧЕРВЕНАТА ДРУЖИНА вън от парламента.
отговор Сигнализирай
Новини