IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Депозитите ни в банките растат на ден с 11 млн. лв.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Аз имам сто хиляди лева в банката и се чувствам вече беден след тази новина
отговор Сигнализирай
21
акълмайстор
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Гуантанамера, цялата далаверае пари да намеря!
отговор Сигнализирай
20
До 12
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Георги,Ясно ми е как са те възпитавали, но нямаше ли в твоето семейство поне един по-възрастен човек, който да ти внуши старата народна мъдрост "Някой отгоре всичко вижда".Така че не послъгвай. Друг е въпросът, ако ти или близките ти са били сред онези, които наистина получаваха 350-400-500 лева, докато висшистът започваше със 105 лева заплата и едва към края на социализма стартовата заплата на висшист беше 170 лв, но можеше да расте само до 210 лв. Изключенията не бяха много.
отговор Сигнализирай
19
До 4 /"Срам&quo
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ама ти направо ми повдигна самочувствието! Аз имам на влог цели 73 лева!Не го пиша на шега, истина е. :)
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Не завиждайте на богатите ,те си ги изкарват от нашия труд ,пот и сведени глави. Важното е банките да са добре ,щот да има къде да внасят робовладелците.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
До МиткоОстаналите пари са на умни и способни хора , които хора все повече ще намаляват в БГ за сметка на некадърниците , които само търсят оправдания за това, че не стават за нищо !
отговор Сигнализирай
16
Миризливи чорапи
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Аз па все още си държа кинтите в буркани
отговор Сигнализирай
15
Точния
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Това са парите от заеиа на" Правителството"-Мафият.Просто се прехвърлиха в техните си сметки.
отговор Сигнализирай
14
Митко
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Според данни от статистиката повече от 75% от влоговете са до 1000 лв. Смятайте чии са останалите пари...
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
това,ДРУГАРИ,са депозите ви в БГ банки,а в швейцарските сметки....а в офшорките....а на кайманите......?
отговор Сигнализирай
Новини