IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

317 блока с мерак за саниране


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
С това саниране какво крадене пада, тия милиярди дето ги взеха ще има да се плащат....
отговор Сигнализирай
28
един
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
А останалите 18 000 блока кога ще се санират ? Предполагам когато паднат 10-20 може и да се замислите. Ама хубаво така изчакайте да паднат няколко и да има доста жертви, че иначе действия не може да се предприемат докато няма жертви. Абсурд.
отговор Сигнализирай
27
емо
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Какви 70 000 панелки ви гонят :))) В цялата страна има точно 18 344 панелни блока
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До боже дай ни силиКомунист да се моли? Накъде е тръгнал света?!? :)))
отговор Сигнализирай
25
Съвсем безплатно
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Полека-лека излизат подробностите около "безплатното" саниране. Ще се увеличи данък сгради. Освен това при предварителното обследване на апартаментите, там, където са направени подобрения-изменения в конструкцията, най-вероятно комисията няма да ги одобри и собствениците със свои средства ще трябва да възстановят първоначалното положение. В колко стари панелни апартамента не са правени такива промени, особено в кухнята? А ако апартаментът ни вече има изолация и решат, че не е добра, събарят ли я
отговор Сигнализирай
24
vesko02
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Политик да не знае ,че Индира Ганди е жена,познайте къде е възможно това
отговор Сигнализирай
23
naco
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Забелязвате ли каква самодоволна усмивка грее на г-жата,това означава само едно--ЩЕ ПАДНЕ ГОЛЯМО "УСВОЯВАНЕ" на парични знаци! НИЕ трябва да сме нащрек и да следим КОЙ и КАК ще извърши КОНТРОЛА,КОНТРОЛА,КОНТРОЛА на "УСВОЯВАНЕТО"!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Теткоооооооооо, а какво става със заплатите и пенсиите?????????? Мълчите като риби!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
По време на голямото крякане в парламента всички ви го казаха че е кьор фишек това саниране кАкво толкова се надува тази джумерка незнам .
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Павлова *** си , стига се дупи на ГЕРБ , издъни се като Баничарка на барака
отговор Сигнализирай
Новини